Skocz do zawartości
kartofelek

[ZAMKNIĘTY]wykupienie UB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
piszę na forum ponieważ pisząc do każdego z osobna nie dowiedziałem się tak naprawdę niczego. 
otóż sprawa wygląda w ten sposób, że dostałem perma z powodu AB, (co prawda nie świadomie, aczkolwiek to mój błąd, mogłem przeczytać regulamin), i chciałem wykupić UB. 
Pisałem do kilku osób na pw, jednak spotkałem się z różnymi decyzjami i sam nie wiem do tej pory na czym stoję. 
od @Bezzi dowiedziałem się jaka jest treść, numer i koszt sms'a, po czym miałem ss'y tego sms'a wysłać @aquax, jednakże tutaj wyraził swój sprzeciw @SUNN., po czym dowiedziałem się, że zgodę na wykupienie UB musi podjąć  2 H@, OPS i 3 Super adminów, dlatego prosił bym, aby takie osoby wyraziły swoje zdanie na ten temat.
Prosił bym o pozytywne rozpatrzenie tej sprawy, ponieważ zależy mi na pozostaniu na tym serwerze ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorki Szanowna Administracjo ze sie wtrace (ze dostane warna to wiem) ale chce wyrazic swoje zdanie...

Pisze ze zalezy mu na serwerze.... osoba ktorej zalezy na serwerze, nie zna regulaminu - nie wie ze na aktywnym banie nie moze grac, ciagle obrazy graczy czy tez adminow ( mozna sprawdzic logi, osobiscie mam jeden na obraze adminow, dokleje jak, bede w domu za 3 godzinki)

Kultury nie ma za grosz, upominalem kiedys o kulture dostalem odpowiedz ze on jej nie ma.

Do tego totalny brak szacunku do Opiekunki serwera a za razem SuperAdminki...

Moje zdanie nie ma wplywu na decyzje ale ta osoba jest strasznie toksyczna. Przyklad - pol roku nikt nie potrafil mnie wyprowadzic z rownowagi, nie bylo ze mna problemow a tu taka sytuacja z tm graczem no I pęklo.

Dziekuje za uwage I warna ;)

@kartofelek to co wazne wiem, czlowiek ktory Kocha potrafi wiele wybaczyc. ;) ale to nie na temat. Owszem, teraz nawet od adminow nie otrzymales bana gdy wiedzieli ze jestss na aktywnym. Hltv wszystko rejestruje. I jak widac ty mieszasz sprawy prywatne z forum I serwerem... 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Vix33nek! Ta osoba wchodzi na serwer nawet po banie i śmie prosić jeszcze o UB.

@kartofelek Owszem pisałem z Tobą jak wygląda kupno UB, napisałem również co masz zrobić i zebyś sam napisal do @aquaxa, ale tylko wtedy jak wszystko ogarniesz. Chodziło tutaj o sytuację pomiędzy Tobą a innymi administratorami gdzie nie wszyscy sie zgadzają na Twoją gre. Nie miałem informacji na temat Twojego bana, gdzie teraz już wszystko jest wiadome.

@SUNN. dzisiaj mi wytłumaczył sprawę z graczem jako opiekun ubt też chciałbym aby mój głos sie liczył i oczywiście jestem przeciwko UB dla gracza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


16 minut temu, Vix33nek! napisał:

Kultury nie ma za grosz, upominalem kiedys o kulture dostalem odpowiedz ze on jej nie ma.

to dlaczego do tej pory, gry przez około 2lat dostałem tylko jednego kicka? Czyżbyś sugerował że admini nie wypełniają swoich obowiązków? ;) 

 

17 minut temu, Vix33nek! napisał:

Moje zdanie nie ma wplywu na decyzje ale ta osoba jest strasznie toksyczna.

Strasznie toksyczna? to czemu do tej pory nie było na mnie skarg ani od graczy ani od adminów? ;) 

 

18 minut temu, Vix33nek! napisał:

osoba ktorej zalezy na serwerze, nie zna regulaminu - nie wie ze na aktywnym banie nie moze grac, ciagle obrazy graczy czy tez adminow

czemu porównujesz tak dwie różne rzeczy? zalezy ci na dziewczynie, której tak naprawde nie znasz, a mimo to wskoczył byś za nią w ogień ;) 
tak samo jest ze mną i serwerem, dla mnie serwer to ludzie, a nie forum. Na forum bywałem tylko jak musiałem a na serwerze bywałem codziennie, grałem, było spokojnie, niekt nie narzekał ;) 

 

13 minut temu, Bezzi napisał:

Owszem pisałem z Tobą jak wygląda kupno UB, napisałem również co masz zrobić i zebyś sam napisal do @aquaxa, ale tylko wtedy jak wszystko ogarniesz. Chodziło tutaj o sytuację pomiędzy Tobą a innymi administratorami gdzie nie wszyscy sie zgadzają na Twoją gre. Nie miałem informacji na temat Twojego bana, gdzie teraz już wszystko jest wiadome.

i to jest nieprawda w wypowiedzi @Bezzi ponieważ na moje zapytanie ,,ogarnąć wszystko tzn co?,, odpowiedział: ,,Nie sprecyzował ale chodzi pewnie jak już wyślesz sms to wtedy. Zrob screena tej wiadomości i mu wyślesz i napiszesz o co chodzi. Pamiętaj ze steam jak masz na vacu to i tak nie możesz na nim grać po wykupieniu ub. Musisz mieć nowe konto albo ns,, więc mówienie teraz że chodziło ci o całkowicie co innego, to jest tylko twój błąd. dałes mi jasno do zrozumienia, że chodzi tylko o wysłanie sms'a i wysłanie ss'ów ;) 
chyba na tym polega forum, dlatego macie ,,wyższe rangi,, żeby sie między sobą porozumiewać a nie nagle z du*y wszystko sie zmienia. 


,,Ta osoba wchodzi na serwer nawet po banie i śmie prosić jeszcze o UB.,, (nie wiem czemu nie mogłem tego zacytować.) 

chyba nad tym właśnie rozchodzi sie dyskusja? popełniłem błąd i chce za niego zapłacić. Dosłownie. Dlatego nie wiem, czemu robicie z tego taki problem? Każdemu zdarza sie popełnić błąd, ja popełniłem wchodząc na AB, dlatego chce za to zapłacić to chyba logiczne? 

a tak wgl @Vix33nek!, daruj sobie i skończ wreszcie mieszać sprawy osobiste z obowiązkami jako admin. Bo to wszystko zaczeło sie właśnie od tego. Nakoczyłes na mnie, bo ci cos nie pasowało, a nie oszukujmy sie, gdyby nie to, że nagle zszedłes sie z Danke, taka sytuacja nie miała by miejsca. 

Więc zachowaj sie teraz jak przystało na faceta, i odstaw uczucia na bok, i wez odpowiedzialnosc za swoje czyny. ciebie poniosło, przez co poniosło i mnie, dlatego teraz sie spieramy i nawzajem wypisujemy te wzajemne negatywy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


47 minut temu, Vix33nek! napisał:

Jezeli masz cos ciekawego do powiedzenia zaparaszam na profil tam jest podana miejscowosc I mozliwosc wyslania wiadomosci pw. Zapraszam goraco do skorzystania z zaproszenia na Tarnowskie ;)

czy to jest jakaś groźba? haha no szanowni państwo sami oceńcie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, kartofelek napisał:

@Bezzi ponieważ na moje zapytanie ,,ogarnąć wszystko tzn co?,, odpowiedział: ,,Nie sprecyzował ale chodzi pewnie jak już wyślesz sms to wtedy. Zrob screena tej wiadomości i mu wyślesz i napiszesz o co chodzi. Pamiętaj ze steam jak masz na vacu to i tak nie możesz na nim grać po wykupieniu ub. Musisz mieć nowe konto albo ns,, więc mówienie teraz że chodziło ci o całkowicie co innego, to jest tylko twój błąd. dałes mi jasno do zrozumienia, że chodzi tylko o wysłanie sms'a i wysłanie ss'ów.  

Tylko szkoda, że nie czytasz tego co napisałem wyżej. Ciężko interpretować zdanie które nie jest jasne, więc napisałem Ci tak jak wyżej przytoczyłeś plus dając link do TEMATU w którym jest jasno napisane. 

W związku z tym jeśli ktoś chce odpracować bana musi zgłosić się do administracji czyli Super Adminów, Opiekuna sieci lub H@ w celu udzielenia zgody o odrobienie bana poprzez kupno reklam. 

Co mogłem zrobić to dać Ci link gdzie masz wszystko opisane, jako pośrednik co możesz EWENTUALNIE zrobić 

JA NIE MAM PRAWA INGEROWAĆ W TĘ ZASADĘ MASZ TO WSZYSTKO W LINKU KTÓRY ZOSTAŁ CI WYSŁANY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeśli stwarzałem tyle problemów od zawsze, to proszę o jakieś dowody? jakieś skargi? bany? kicki? 
no, tak myślałem że nic nie macie. Więc wracając do tematu, może w końcu wypowie sie ktoś kto mi powie dokładniej co i jak? bo póki co wyrażają sie osoby których zdanie już poznałem. może reszta adminów tego serwera sie wypowie? może jacyś gracze? przecież zalogowanych jest tu od groma ludzi z którymi grałem. może zbierzecie jakieś namacalne dowody a nie tylko puste wypowiedzi i to do tego osób które od samego początku próbują mnie ujEEEbać? zaproscie do konwersacji wyżej położonych ;) 

Bo póki co poznaliscie zdanie jednego admina, który że tak powiem założył tą sprawe, a gdzie reszta? tak naprawde osądzacie mnie z góry, tylko dlatego że JEDNA  osoba wyraziła o mnie swoje zdanie. 

Edytowane przez kartofelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolę sobie na wypowiedz, gdyż jako obecny gracza a wcześniejszy admin serwera znam osobę @kartofelek.

Jest to, był stary bywalec serwera. Od początku mojej przygody z serwerownią MH, miałem okazję z nim nie jednokrotnie grać.

Mój stosunek do @kartofelek jest neutralny, gdyż niczym szczególnym się nie wsławił, mam tu na myśli jakieś przesadne zachowania "ma + czy na  -".                   Taki typowy player, który w jakiś sposób tworzył na nim klimat (żarty, rozmowa itp).

Zdarzało mu się używać niecenzuralnych słów, lecz nie spotkałem się z sytuacją by godziły w kogoś.

Oczywiście, sytuacja która zaistniała jest godna wszelkiego potępienia... jak już @Malu zauważył i podsumował, gracz nie powinien czynić takich komentarzy, natomiast z drugiej strony  adminowi również nie wypada tak reagować.

Postem tym nie mam zamiaru godzić czy to w @kartofelek czy @Vix33nek! , natomiast warto by się zastanowić nad karą.

Gracz wbił na serwer na AB, sprawa jest jasna... takie zachowania są niedopuszczalne, ale  z drugiej strony zrozumiał swój błąd, poznał zasady i chce odpokutować. Karę za bluzgi odbył, nie potrafię zrozumieć dlaczego ma nie dostać szansy wykupienia się?? Gracze złapani na aimbotach, wh i innych mają taką możliwość - on nie ma??? Raczej to nie jest sprawiedliwe, bo wina jest niewspółmierna. Decyzja jak zawsze należy do czerwonych :), ale wg mnie takie postępowanie akurat w stosunku do @kartofelek jest krzywdzące i niemiarodajne....Być może jest drugie dno sprawy o której spora rzesza osób nie wie, w tym ja Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moje stanowisko w tej sprawie (również jako byłego admina tego serwera) jest mocno podobne do stanowiska Tonego. 

Kartofelek jest na serwerze jednym z elementów, które sprawiają, że serwer jest fajniejszy. Nigdy nie zauważyłem u niego jakiegoś rażącego braku kultury, raczej posiada kulturę na poziomie przeciętnym patrząc na to jak nasi politycy wyzywają się w sejmie :) 

Fakt, wbił na AB ale może warto wziąć pod uwagę za co był ten ban? Tak jak napisał Tony gracze, którzy używali "dopalaczy" dostawali szansę wykupienia się a gość, który po prostu źle powiedział o ważnej osobie nie dostanie takiej szansy? To ja nie wiem co w takim wypadku jest gorsze...

Inna sprawa, że Vixen może nie być obiektywny w tej sprawie ze względu na jego stosunki z opiekunką serwera ale to już nie istotne. Jeśli ode mnie miało by to zależeć to dał bym felkowi jeszcze jedną szansę. 

#uwolnićfelka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...