Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam! Wychodzę z propozycją, żeby można było brać urlopy tylko i wyłącznie wcześniej, a nie chwilę przed sprawdzeniem aktywności, ponieważ mija się to z celem. Ktoś chciałby skorzystać z urlopu, bo nie ma chęci do gry lub czasu, to zgłasza i wtedy jest okej. Na przykładzie z wczoraj możemy zauważyć sytuacje, kiedy urlop jest zgłaszany w dzień sprawdzenia aktywności, a jego powody są zapewne zwykłą konfabulacją, żeby tylko uniknąć ostrzeżenia. Zresztą podobnie jest przy pracy realnej. Najpierw bierzemy urlopy, a potem je zgłaszamy? Absolutnie nie.

Moja propozycja więc jest taka, żeby urlopy były uwzględniane gdy są zgłoszone maksymalnie przed weekendem, bo tak to ludzie sobie robią jaja, a zarazem opiekunów w konia. ;)

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to od opiekuna/ki zależy czy uwzględni urlop czy też nie. Nie ma przymusu go akceptować tymbardziej, że ewidentnie widać jak ktoś leci w kulki. 

Przynajmniej ja tak robie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem z tego samego zdania co @Bezzi też mi się zdarzyło brać np w sobotę, bo wiedziałam że nie wyrobię się. Tak jak mówisz o wczorajszej sytuacji, lecz widać gołym okiem kto w konia robi. Lecz można również zrozumieć sytuację od Adminów, ale nie że cały czas. Jeżeli Opiekunowi w jakimś stopniu to nie pasuje, czy coś lepiej pogadać z taką osobą.

@Bezzi żadna nowość iksde  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sprawy można podejść na wiele sposobów, jednak najłatwiej przekazać to pewnego rodzaju przenośnią do pracy na co dzień.

Sieć, administracja i opiekunowie to swoisty rodzaj "pracodawcy", natomiast admini to "pracownicy". Tak jak w życiu pracownikowi przysługuje urlop i temu zaprzeczyć nie można... inna kwestia czy jest bezpłatny, wypoczynkowy, okolicznościowy czy na żądanie. Pracodawca może odmówić urlopu, więc nie widzę tu powodu do zmian - jeśli to nie jest coś nagłego (np. sytuacja rodzinna, złamanie ręki) tylko wypoczynek lub chwilowa niechęć do gry - to przecież opiekun zna swoich adminów i wie kto jak się zachowuje, tworzycie pewną grupę społeczną. Jak opiekunowie zaczną odmawiać urlopów, to za każdym kolejnym podaniem admin przemyśli czy warto.

Dalej jestem za egzaminami na adminów :) - ale to już inny temat.

 

Pozdrawiam,

Tony Blair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...