Skocz do zawartości
Gość

Urlopy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wychodzę z propozycją, żeby można było brać urlopy tylko i wyłącznie wcześniej, a nie chwilę przed sprawdzeniem aktywności, ponieważ mija się to z celem. Ktoś chciałby skorzystać z urlopu, bo nie ma chęci do gry lub czasu, to zgłasza i wtedy jest okej. Na przykładzie z wczoraj możemy zauważyć sytuacje, kiedy urlop jest zgłaszany w dzień sprawdzenia aktywności, a jego powody są zapewne zwykłą konfabulacją, żeby tylko uniknąć ostrzeżenia. Zresztą podobnie jest przy pracy realnej. Najpierw bierzemy urlopy, a potem je zgłaszamy? Absolutnie nie.

Moja propozycja więc jest taka, żeby urlopy były uwzględniane gdy są zgłoszone maksymalnie przed weekendem, bo tak to ludzie sobie robią jaja, a zarazem opiekunów w konia. ;)

Dziękuję za uwagę, pozdrawiam i czekam na odpowiedzi. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem z tego samego zdania co @Bezzi też mi się zdarzyło brać np w sobotę, bo wiedziałam że nie wyrobię się. Tak jak mówisz o wczorajszej sytuacji, lecz widać gołym okiem kto w konia robi. Lecz można również zrozumieć sytuację od Adminów, ale nie że cały czas. Jeżeli Opiekunowi w jakimś stopniu to nie pasuje, czy coś lepiej pogadać z taką osobą.

@Bezzi żadna nowość iksde  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do sprawy można podejść na wiele sposobów, jednak najłatwiej przekazać to pewnego rodzaju przenośnią do pracy na co dzień.

Sieć, administracja i opiekunowie to swoisty rodzaj "pracodawcy", natomiast admini to "pracownicy". Tak jak w życiu pracownikowi przysługuje urlop i temu zaprzeczyć nie można... inna kwestia czy jest bezpłatny, wypoczynkowy, okolicznościowy czy na żądanie. Pracodawca może odmówić urlopu, więc nie widzę tu powodu do zmian - jeśli to nie jest coś nagłego (np. sytuacja rodzinna, złamanie ręki) tylko wypoczynek lub chwilowa niechęć do gry - to przecież opiekun zna swoich adminów i wie kto jak się zachowuje, tworzycie pewną grupę społeczną. Jak opiekunowie zaczną odmawiać urlopów, to za każdym kolejnym podaniem admin przemyśli czy warto.

Dalej jestem za egzaminami na adminów :) - ale to już inny temat.

 

Pozdrawiam,

Tony Blair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...