Skocz do zawartości
VeGo69

[ZAMKNIĘTY]Odwołania / Lekka Skarga VeGo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: VeGo

Godzina, data zdarzenia: tak 2018-02-02 godz 14:16 

Mapa: de_aztec

STEAM_ID / IP:  VeGo" 854 STEAM_0:1:161632152   0 00:10   46    0

Uzasadnienie:  Otóż pan admin AndreS~ Nie potrafi rozróżnić dobrego gracza który większość czasu w cs 1.6 spędził na deathrun.. na steam mam tylko 1k godzin w cs z tego około 500 może na DR .. Chciałbym aby ów admin  nauczył się odróżnić dobre BH + krok w bok tzn spacja w + d , w + a nie zgadzam się z tym banem na 30 minut z powodem Komenda na speed off ... Co to ma znaczyć wogóle ? Nie mam żadnych komend dodatkowych... proszę aby admin udowodnił mi że posiadam komendy o parametrach większych niż 400 .. 

Dodam wycinek z konsoli : 


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Вы забанены на этом сервере! 
[AMXBans] Осталось 26 minut i 26 sekund до окончания бана. 
[AMXBans] Ник : VeGo 
[AMXBans] Причина : ' Komenda speed off. ' 
[AMXBans] Вы можете подать апелляцию @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Ваш SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 161632152 ' 
[AMXBans] Ваш IP : ' 31.0.123.20 ' 

 

Edit : Przepraszam admina miał jednak rację .. Komendy na steam miałem cały czas ustawnione na 400 ale nie działały jakoś nie wiem jakim cudem , wbiłem na NS i biegałem faktycznie wolniej :/ 

Można zamknąć i przepraszam za komplikacje 

 

Edytowane przez VeGo69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jedyme co mogłem zmieniać to styl chodzenia ;) 

Po wpisaniu niby "twoich komend " Nie odczułem żadnej zmiany ....  Chodząc na w+a - w+ d chodzę po prostu szybciej później postanowiłem zmienić sobię staty z max hp i dodać sobię do kondycji aby było jej max tzn 10k Kondycji jeżeli jesteś tak "doświadczony" zapraszam na jaki kolwiek deathrun ? Może na DR mi napiszesz że z autoducka bądź mwhellup korzystam?  

Tak jak piszę cały czas mam wartość po 400 na tym serwerze ... Może wgl mam nie dodawać sobie kondycji cały czas na 0 zasuwać żebyś nadążył za mną? 

Edit : Nie wiem czy za post pod postem jest warn ale no napiszę.. 

Jeżeli tak bardzo chcesz może poprzez TeamViever wejdziesz na mojego cs'a i wbijesz na serwer i sprawdzisz jakie komendy są powpisywane ? 

Edytowane przez VeGo69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...