Skocz do zawartości
DobryChlopak

[ZAMKNIĘTY]Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym odwołać się do nadania mi pk, który wystąpił w zdaniu cyt "Gościu gra na zwykłym jakimś tam zj3banym aimbocie, który ściągnął pewnie z pierwszego lepszego forum gdzie napisali, że Legit ON i można jechać. "

Tutaj podany jest CZASOWNIK, a nie PRZYMIOTNIK ponieważ nie odnoszę się tutaj w zdaniu bezpośrednio do osoby tylko do AIMBOTA, który tak naprawdę w realnym życiu nie istnieje.

Czas Przeszły "Zjebanym", nie, On jest Zjebany czy Jesteś "Zjebanym Człowiekiem" <--- w tym momencie widać wulgaryzm. Nie odniosłem się do żadnej osoby w moim zdaniu tylko do określenia "auto namierzenia" w słowie AIMBOT gdzie użyłem formy fleksyjnej "zjebany". Więc nie można uznać tego jako wulgaryzm ponieważ nie odnoszę się tutaj do istoty żywej czy nawet rzeczy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odpracowałeś, że tutaj zamieszczasz? Pkt dodany został zgodnie z zasadami... nie tylko w tym temacie byłeś wulgarny, w temacie z Demo hltv

już pokazałeś, że potrafisz wyzwać od "głupków".

 

Chciałbym tez zauważyć, że nie tworzymy czasu przeszłego od przymiotnika zmieniając jego formę, tylko w tym przypadku dodajemy odpowiednio zmieniony czasownik BYĆ. przytoczony przez Ciebie wyraz jest przymiotnikiem ; odpowiada na pytanie np. jaki? Czasownik to trochę co innego.

BTW: Ostrzeżenie słuszne.

 

Pozdrawiam,

Jan Miodek

 

EDIT: zawsze możesz odpracować swojego punkty, zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


46 minut temu, z.r.a.z. napisał:

Odpracowałeś, że tutaj zamieszczasz? Pkt dodany został zgodnie z zasadami... nie tylko w tym temacie byłeś wulgarny, w temacie z Demo hltv

już pokazałeś, że potrafisz wyzwać od "głupków".

 

Chciałbym tez zauważyć, że nie tworzymy czasu przeszłego od przymiotnika zmieniając jego formę, tylko w tym przypadku dodajemy odpowiednio zmieniony czasownik BYĆ. przytoczony przez Ciebie wyraz jest przymiotnikiem ; odpowiada na pytanie np. jaki? Czasownik to trochę co innego.

BTW: Ostrzeżenie słuszne.

 

Pozdrawiam,

Jan Miodek

 

EDIT: zawsze możesz odpracować swojego punkty, zapraszam.

Chyba Sobie Żartujesz. Dałeś mi kolejne PK za to, że użyłem przykładowe słowa nie używając ich w kierunku żadnej osoby.

Musisz nauczyć odróżniać "rzeczy" realne od tych "nie realnych". 

Aimbot jest w świecie nie rzeczywistym występującym w grze i nie może być brany jako przymiotnik tylko jako czasownik.

Widać tłumaczenie tobie i twoim kolegom jest daremne bo nie ważne co zrobię kończy się PK. Widocznie RANGA uczyniła cię kimś jak i innych z tego kręgu. Gratulacje. 

 

  1. Zabronione jest pisanie w kolorach czerwonym i zielonym, które są przeznaczone dla Administratorów, Opiekunów Sieci, Super Adminów, Super Moderatorów i Moderatorów.

Nie ma nigdzie napisane od "odcieniach w regulaminie" tylko czerwonym. 

Edytowane przez DobryChlopak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie widzę sensu dalszej konwersacji.

Realne czy nierealne, przekleństwo to przekleństwo, a wulgaryzm to wulgaryzm.  Punkt ostrzeżenia to punkt ostrzeżenia, a odrobienie takiego punktu jest jasne i klarowne.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...