Skocz do zawartości
bobeczek636

[ZAMKNIĘTY]Jaj sb robisz ?...

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Przed chwila.
Nick gracza: Wasz fad3r
Dowody: Jedynie świadkowie. Nie mam jak tego udowodnić w inny sposób.
Świadkowie: Dodany jest ss z graczami którzy w danym momencie byli na serwerze.
Uzasadnienie: A wiec tak. Gramy sb elegancko mape de_eldorado. Jestem TT a osobnik o którym tu mowa jest CT. Runda się zaczela, minely dosłownie 2 sekundy a tu jeb kochany admin NOKALTUJE mnie scoutem ze swojego respa, po czym poprawia następnego gracza. Dodaje ss z miejscem w którym to się stało tak dla formalności. Sorry ale przegrałem na tym serwerze 10 razy więcej godzin niż ten ktoś i nie dam się gnoić, a to ze ma admina nie znaczy ze mu wolno wszystko. Ha Ha i jeszcze jego smieszne tłumaczenia ze jak to było.. " ja nie skanowałem, strzelałem w domek i Cie zabiłem " Tak to była fad3r ? Ja mowie, ze jak dla mnie mogles strzelac nawet w d*pe ale zabiles mnie na respie ze swojego respa skanując przed upływem 7 s. Chyba regulamin się odnosi do tego i to na dodatek ta mapa jest tam uwzgledniona. Mam nadzieje ze ktorys z graczy się wypowie i nie będzie stal po stronie tego ADMINA tylko będzie bezstronny. Dziekuje.!

wasz ....jpg

eldo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co tu dużo mówić strzelałem mniej więcej pod takim kątem nachylenia i to jeszcze w drzwi domku.Mimo, że to było równe 1:53 to i tak skrzał skierowany nie był na resp lecz w drzwi.Co nie było skanem na resp.

HalfLife86.tga

Edytowane przez WaszFada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...