Skocz do zawartości
senor

[POZYTYWNE]odwolanie od smiesznego bana

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: naucz sie grac florek

Godzina, data zdarzenia: przed chwila

Mapa: css_nuke

STEAM_ID / IP: 89.229.232.9

Uzasadnienie: dostalem bana z powodem obraza admina XD poprosze tego smiesznego adminka na dywanik w celu podania dowodow na to ze obrazilem go w jakimkolwiek stopniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, _Floras_ napisał:

Jest obraza, ale może wy niewidzicie. Bez obrazy

Nie widzę żadnej obrazy, pośpieszyłeś się z tym banem. Każdy admin powinien mieć trochę dystansu do siebie i być odpowiedzialnym na serwerze.

4 minuty temu, _Floras_ napisał:

Biorąc rzecz na powarznie ja czuję się urażony widząc taki nick 

To jeżeli napisałbym do Ciebie, że jesteś "Słaby" to zbanowałbyś mnie na 1 - 2h?

Patrząc na twoje podejście, myślę, że większość twoich banów jest nieodpowiednia i  kompletnie nie na miejscu. 

@Ripton Twój pracownik, dlatego proszę o reakcję. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admin mógł poczuć się urażony widząc taki nick. Pomyślał sobie pewnie że zwyczajnie z niego kpisz czy też próbujesz poniżyć, ale ban na godzinę to zdecydowanie za dużo, następnym razem proponuje zachować więcej dystansu bądź wytłumaczyć sytuację na spokojnie. Poza tym admin Cię nie zna więc nie wiedział czy był to tylko niewinny żarcik czy celowa obraza. Ban zdjęty.

@Ripton 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...