Skocz do zawartości
KotKreskowy

[ZAMKNIĘTY]Propozycja Dotycząca Prezentów

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Dawno Pojawiły Na serwerze się Paczki Wypadające z graczy Po ich śmierci.

Sam Pomysł jest Ciekawy I przyjemny ale mam pewną Propozycje Co do jej Optymalizacji.

Mianowicie Chodzi o Doświadczenie Które Otrzymuje się czasami Po zebraniu Prezentu(Paczki) Obecnie Wynosi ono z tego co udało mi się zauważyć iż wynosi od około 30 do około 250 Lecz raczej utrzymuje się dolna Granica.

Jeśli się mylę to Najmocniej przepraszam, ale Wnioskuje O lekkie Podniesienie Doświadczenia lub zwiększenie częstotliwości występowania większej Liczby( Chodzi o utrzymanie po środku lub górnej granicy)

Zdaję sobie sprawę iż zbyt duże Podniesienie lub zmienienie może być niekorzystne Więc liczę na otwarta Dyskusje Na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Paczki na serwerze są od kilku lat, możliwe że nawet od początku, a wczoraj w nocy został zmieniony tylko ich model. Co do propozycji zwiększenia doświadczenia jestem negatywnie nastawiony, gdyż z tego co da się zauważyć, po czterech dniach od resetu na serwerze widnieją osoby z lvlami na klasach ponad 200, a resety są co miesiąc. Maksymalny poziom da się wbić przy odrobinie chęci i czasu w mniej niż 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


19 minut temu, Szakira napisał:

Paczki na serwerze są od kilku lat, możliwe że nawet od początku, a wczoraj w nocy został zmieniony tylko ich model. Co do propozycji zwiększenia doświadczenia jestem negatywnie nastawiony, gdyż z tego co da się zauważyć, po czterech dniach od resetu na serwerze widnieją osoby z lvlami na klasach ponad 200, a resety są co miesiąc. Maksymalny poziom da się wbić przy odrobinie chęci i czasu w mniej niż 2 tygodnie.

Więc Tak naprawdę są one bez użyteczne bo dają tylko mało exp dają oprócz tego Perki i Pieniądze Hp i truciznę jedyne co się naprawdę przydaje to perki bo exp na 30 poziomie z tych skrzynek to byś musiał ich około 20-30 zebrać a co dopiero na 250 poziomie czy 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podniesienie expa z skrzynek aby przyśpieszy wbijanie lvl co za tym idzie szybsze wbicie 400 jestem negatywnie do tego pomysłu nastawiony , to tylko pogorszy sytuację bo nowi gracze będą mieć jeszcze trudniej bo stali gracze szybciej wyexpią lvl :)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Obecnie ustawiony jest losowy exp od 30 do 250, wydaje mi się, że jest to optymalnie, aby tez zbyt szybko nie nabijać owych lvl, ale poczekajmy na dalsze wypowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja myślę że można zrobić  od 100 do maksymalnie 300 doświadczenia z nich :D

@edit 

Edytowane przez Maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma sensu czegokolwiek zmieniać. Paczka to dodatek, bardzo miły dodatek bo nie jest w ogóle konieczna, jest to najzwyczajniejsza forma bonusu, więc cokolwiek z niej jest miłym dodatkiem. Moim zdaniem ilości expa są odpowiednie (z paczki po graczu możesz dostać 3x więcej expa niż z gracza o niższym lub równym lvl do ciebie). Więcej expa nabij na strzelaniu do graczy, a nie zbieraniu z nich prezencików :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W takim razie bonusy z paczek zostają zmienione w następujący sposób:

1. hp zamiast od -5 do -20 będzie od -10 do -25 w zależności jak wylosujemy.

2. Hp które możemy otrzymać zamiast 5 do 40 to będzie od 10 do 40.

3. Exp od 80 do 300.

Myślę, że takie rozwiązanie będzie satysfakcjonujące. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...