Skocz do zawartości
Bezzi

[ZAMKNIĘTY]Konkurs - spamer czatboxa

Rekomendowane odpowiedzi

Dziń dybry moja kochana społeczności.

Przychodzę tutaj z pewną propozycją, mianowicie chodzi o konkurs. Konkurs sam w sobie jest prosty i myślę, że może "ożywić" w jakiś sposób naszą społeczność. Na czym on polega? 

Osoba która pierwsza dobije na czatboxie 5000 postów (liczba do negocjacji) wygrywa świeżą rangę np. "Spamer sieci" na miesiąc - dwa przy czym ma takie same przywileje jak ranga premium. Żeby nie było, bo każdy widzi kto ma najwięcej wpisów. Nie jestem tak aktywny jak kiedyś jeśli chodzi o czajboxa możecie być pewni, że jeśli wystartuje to go nie wygram, a przynajmniej sie postaram (:v), bo chce żeby był on dla WAS mordeczki.

Wystarczy zresetować liczbę wpisów na cb wraz ze startem konkursu. 

@Ania ;) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem za, ostatnimi czasy jest coraz więcej osób udzielających się na chatbox'ie, więc ten konkurs mógłby wypalić. Wiadomo regulamin będzie zobowiązywał, także bezsensowny spam byłby wyjaśniany :kappa: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znasz moje zdanie :D. Jestem jak najbardziej na tak :) Tak jak wspomniał @BorNregulamin, dlatego że zaczną się spamy typu buziek, xD itd itd. I nie powinno się tego brać wgl pod uwagę :). Zauważyłam również, że na sb już więcej osób pisze i odswieżyło by trochę sb :)

@Bezzi ja wiem, tylko że jak wejdzie taki konkurs,  aby nie zaczął się spam samymi buźkami o to mi chodziło.  Wtedy każdy może szybko wbić 5000 postów np xD

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...