Skocz do zawartości
[MULTI-HEAD] NOWY SERWER PAINTBALL ×
[COD 400] EDYCJA KLASYCZNA 1.10 - Koniecznie sprawdź! ×

[ZAMKNIĘTY]Konkurs - spamer czatboxa


Bezzi

Rekomendowane odpowiedzi

Dziń dybry moja kochana społeczności.

Przychodzę tutaj z pewną propozycją, mianowicie chodzi o konkurs. Konkurs sam w sobie jest prosty i myślę, że może "ożywić" w jakiś sposób naszą społeczność. Na czym on polega? 

Osoba która pierwsza dobije na czatboxie 5000 postów (liczba do negocjacji) wygrywa świeżą rangę np. "Spamer sieci" na miesiąc - dwa przy czym ma takie same przywileje jak ranga premium. Żeby nie było, bo każdy widzi kto ma najwięcej wpisów. Nie jestem tak aktywny jak kiedyś jeśli chodzi o czajboxa możecie być pewni, że jeśli wystartuje to go nie wygram, a przynajmniej sie postaram (:v), bo chce żeby był on dla WAS mordeczki.

Wystarczy zresetować liczbę wpisów na cb wraz ze startem konkursu. 

@Ania ;) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz moje zdanie :D. Jestem jak najbardziej na tak :) Tak jak wspomniał @BorNregulamin, dlatego że zaczną się spamy typu buziek, xD itd itd. I nie powinno się tego brać wgl pod uwagę :). Zauważyłam również, że na sb już więcej osób pisze i odswieżyło by trochę sb :)

@Bezzi ja wiem, tylko że jak wejdzie taki konkurs,  aby nie zaczął się spam samymi buźkami o to mi chodziło.  Wtedy każdy może szybko wbić 5000 postów np xD

Edytowane przez M a m c i a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...