Skocz do zawartości
psycho PATA

[ODRZUCONE]UB psycho PATA

Rekomendowane odpowiedzi

   

Odwołanie od bana

 

Twój nick podczas gry: psycho PATA
Godzina, data zdarzenia: 01.03.2018-16:48:35

Mapa: de_dust2
STEAM_ID / IP: 

STEAM_0:0:87315483

Uzasadnienie: Grałem sobie 2 dzień na serwerze cod 801, nagle boom, ban perm, powód: AB. Jak? Dlaczego?

Patrze na forum na AMXbans i szukałem swojego nicku. W końcu znalazłem. Dostałem Jakiegoś bana za niby aimbota+wh. Było to 23.02.2018 o godzinie 15:35:08

Akurat tego dnia zawiozłem komputer na Hard reset,i przy okazji jechałem do szkoły z ojcem.Ze szkoły wróciłem ok. 16:30  Komputer  odebrałem dopiero 27 lutego zainstalowałem cs 1.6  i inne gry które miałem przed resetem.

wchodzę na cs'a i szukam sobie jakiegoś cod moda, i akurat znalazłem tego coda.

Wchodzę na serwer, niby wszystko fajnie gram sobie, ludzie mnie nawet polubili. Następnego dnia grałem sobie po szkole w cs'a i nagle tak jak mówiłem boom, banik 

Prosiłbym o UB na Multi-Head.pl [COD 801] @1shot1kill.pl

Z poważanie psycho PATA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

Mam 1 podejrzenie. 

Mój kolega to jest taki jakby hacker (coś w tym stylu) potrafi prawie wszystko zrobić w grach tego typu jak cs,team forest, h1z1 .

Zanim się pokłóciliśmy to graliśmy razem na 45k codzie.

Gdy się pokłóciliśmy  o to w kto w co chce grać to pewnie on skopiował moje ip i wbił na moj nick i pewnie zaczął haxować, aby mnie wrobić w cheatowanie

Edytowane przez psycho PATA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Muszę przyznać, że takiej bajki jeszcze nie słyszałem poprawiłes mi tym humor :)

Zapraszam do zrobienia 100 reklam dla sieci, albo możesz wykupić UB za zgodą administracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...