Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]UB psycho PATA


Rekomendowane odpowiedzi

   

Odwołanie od bana

 

Twój nick podczas gry: psycho PATA
Godzina, data zdarzenia: 01.03.2018-16:48:35

Mapa: de_dust2
STEAM_ID / IP: 

STEAM_0:0:87315483

Uzasadnienie: Grałem sobie 2 dzień na serwerze cod 801, nagle boom, ban perm, powód: AB. Jak? Dlaczego?

Patrze na forum na AMXbans i szukałem swojego nicku. W końcu znalazłem. Dostałem Jakiegoś bana za niby aimbota+wh. Było to 23.02.2018 o godzinie 15:35:08

Akurat tego dnia zawiozłem komputer na Hard reset,i przy okazji jechałem do szkoły z ojcem.Ze szkoły wróciłem ok. 16:30  Komputer  odebrałem dopiero 27 lutego zainstalowałem cs 1.6  i inne gry które miałem przed resetem.

wchodzę na cs'a i szukam sobie jakiegoś cod moda, i akurat znalazłem tego coda.

Wchodzę na serwer, niby wszystko fajnie gram sobie, ludzie mnie nawet polubili. Następnego dnia grałem sobie po szkole w cs'a i nagle tak jak mówiłem boom, banik 

Prosiłbym o UB na Multi-Head.pl [COD 801] @1shot1kill.pl

Z poważanie psycho PATA

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 podejrzenie. 

Mój kolega to jest taki jakby hacker (coś w tym stylu) potrafi prawie wszystko zrobić w grach tego typu jak cs,team forest, h1z1 .

Zanim się pokłóciliśmy to graliśmy razem na 45k codzie.

Gdy się pokłóciliśmy  o to w kto w co chce grać to pewnie on skopiował moje ip i wbił na moj nick i pewnie zaczął haxować, aby mnie wrobić w cheatowanie

Edytowane przez psycho PATA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...