Skocz do zawartości
  • relax

[ZAMKNIĘTY]Podanie na admina Relax

Nick: Relax_cs/ Relax

Doświadczenie (w byciu adminem): Kilkakrotnie byłem właścicielem sieci serwerów( parę lat temu :)), wiele razy admin, [email protected], Opiekun Serwera, w przeszłości [email protected]

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Myślę że śmiało mogę dać sobie 9+/ 10, umiejętność pisania/ edycji/ naprawy pluginów- nic z pracą w plikach serwerowych nie jest mi obce( Uczestniczyłem nawet w udoskonalaniu paczki wgranej na nasz serwer- pierwotnie w H******g), z wykształcenia teleinformatyk :D

Staż w CS-sie: Łącznie steam/ns około 9 lat, steam od 2011r

Steam / NonSteam: Steam- STEAM_0:1:1344337

Dlaczego Ty:  Chciałbym swoim doświadczeniem wprowadzić trochę ładu na serwer, uczyć pokory notorycznie grających na serwerze czitów i poprawiać jakość oraz standard gry. Gra jest dla mnie bardziej rozrywką niż rywalizacją, a dobra rozrywka potrzebuje kultury i przestrzegania zasad Fair Play.  Admin to zwykły gracz, jednak posiada władzę, która uprawnia go do poprawienia jakości gry na serwerze i jest to przywilej a nie narzędzie do "chwalenia się" i wlepiania bezpodstawnie banów "bo WYDAJE mi się, że mu się należy".

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Ze względu na pracę i dom myślę, że 1- 2h dziennie przynajmniej ale czasami zdarza się że 4-5 :D

Kontakt: Steam "Relax_cs"/ możliwość GG/ Facebook/ PW

Link do GameTracker'a:  Na nicku Relax_cs nie posiadam pełnych 30h ale zapewniam że na dniach się to zmieni;  Link GT

Zachęcam do pisania postów :)

Z fartem, Relax.

Bt Bezzi,

Nie podawaj nazw innych sieci - cenzura.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kozak, ład na serwerze jest w miarę utrzymany , aczkolwiek aktywnymi adminami jesteśmy tylko ja i Aloria więc ciężko nam we 2 utrzymać całą dobę  ład i porządek dlatego jak najbardziej zachęcam do składania podań, jestem za tym.  A co do Tematu,

+Znam Cię, widuję często na serwerze 

+Bardzo często zgłasza [email protected]

+Łatwy kontakt dzięki Steam

+Gracz bardzo komunikatywny dobrze odnajdzie się w Administracji COD 45k

+Wiek 22 lata jest to już odpowiedzialność i sumienność, sam jestem rok młodszy aczkolwiek na pewno nie odstaję :)

Zapraszam też do tematu @Alora @.Spr!Nt^^ @~Tazor~ @Habababa

Co mogę więcej dodać, liczę na okres próbny dla Ciebie i oby to nie był tzw. Słomiany zapał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na tak

+staż 

+steam

+doświadczenie 

+kulturalny

+wiek

+często widywany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fakt , jestes czesto widywany i pomagasz , odnalazl  bys sie u nas a rak do pracy potrzeba

+staz

+w miare kultura

+doswiadczenie

+sporo cie widuje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W dniu 9.03.2018 o 20:05, relax napisał:

a nicku Relax_cs nie posiadam pełnych 30h ale zapewniam że na dniach się to zmieni;

To zmieniaj to czym prędzej bo Twoje GT jest że tak powiem... cienkie ;d prawie żadnej aktywności. Dobij trochę, zobaczę pod koniec tygodnia jak to wygląda.

EDIT:
    @relax miałeś poprawić aktywność - masz 1h przegraną w 7 dni. Czyli żeby uzbierać wymaganą tygodniówkę (7h) musiałbyś grać 7 tygodni, przy czym po 3 tygodniach miałbyś 3 warny za brak wymaganej aktywności czyli zostałbyś zdegradowany. Jak Ty to sobie wyobrażasz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Osiągnięcia

Napisano (edytowane)

@SUNN. 

Przeczytaj wiadomość na PW i proszę odpisz mi na nią :)

Edytowane przez relax

Bt SUNN.,

Wyjaśnione na PW.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
    Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
    Zespół Multi-Head.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Osiągnięcia

Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.