Skocz do zawartości
^^Kappa^^

[BEZ UB]Prośba o "Ub"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym po prosić o "Ub" którego dostałem na 2 tygodnie za "kulturę"  Bana dał mi admin o nazwie "Olka"  nie wiem czy za kulturę można dostać bana na 2 tygodnie śmieszne to dla mnie. Nie miałem żadnego ostrzeżenia żebym się uspokoił.Tylko momentalnie ban Tam jest napisane ze ja niby obrażałem mamę admina. To jest nie prawda ponieważ  nie było admina na serwie jak przeklinałem a gdy dał mi bana to miałem "dużego buga" To tyle z mojej strony. Jeszcze raz chciałbym prosić o ub.  


BUILD 6153 SERVER (0 CRC)
Server # 33
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] There are 1 week , 6 days , 11 hours and 23 minutes left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : ^^Kappa^^ 
[AMXBans] Reason : ' Dalej bez zmian. Totalny brak kultury+ brak szacunku do mamy! ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' ' 
[AMXBans] Your IP : ' 159.255.190.66 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked : You are BANNED. Check you

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 minut temu, ^^Kappa^^ napisał:

nie wiem czy za kulturę można dostać bana na 2 tygodnie

Można można nawet na miesiąc za niewyparzony język.

21 minut temu, ^^Kappa^^ napisał:

 Tam jest napisane ze ja niby obrażałem mamę admina. To jest nie prawda ponieważ  nie było admina na serwie jak przeklinałem a gdy dał mi bana to miałem "dużego buga"

Nie jest ważne czy obrażałeś admina czy też gracza. Kary są jednakowe dla takich "osób" 

Screenshot_20180310-112106.thumb.jpg.46b5bc99caab6b1f5179d98ea173d45c.jpg

Screenshot_20180310-112126.thumb.jpg.f4ed11995b69399b8b43727324d744e3.jpg

Co Ty masz w tej głowie, zawsze sie zastanawiam jakim trzeba być wyrafinowanym "człowiekiem" żeby tak do kogokolwiek napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hahaha człowieku proszę Cię, raz ode mnie dostałeś bana za obrazę mnie i moją matkę gdzie jej życzyłeś śmierci za to że Cię kickałam za ping,  A na pewno dużo się na nich znajdzie, wtedy jeszcze pisałam w tej sprawie z @Bezzi ciesz się, że nie otrzymałeś perma. Więc jeżeli jesteś taki świety to poproszę o wyciągniecie logów na Ciebie. @SUNN. @Ania ;) @LOLSON @VisTeR.' 

A wiem, że jak admina nie ma na serwerze na dużo sobie pozwalasz. Już pokazałeś klasę nie jeden raz, a nie będę tolerowała takiego zachowania na serwerze. Każdy Cię już ma dość, brak szacunku do rodziców. Chcesz burdel taki robić, to idź robić go u siebie, ale nie pozwolę abyś graczy na serwerze obrażał. Ban jak najbardziej uważam za słuszny. Módl się abyś nie otrzymał na dłużej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...