Skocz do zawartości
eszkere

[UB]ub dla brata

Rekomendowane odpowiedzi

nodi postanowil zbanowac mojego brata po tym jak napisal do niego zeby wszedl na forum i odpowiedzial pod postem ss'ow eszkere

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : PVR 
[AMXBans] Reason : ' Aktywny do wyjasnienia ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1931780399 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 89.228.140.219

wezcie dajcie mu ub bo on niczym nie zawinil to nodi ma jakies odjazdy swoje nawet na forum mu sie wejsc nie chce bo grac musi niezlych adminow wybieracie na ta posade co maja w du**e wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gracz "Eszkere" "dostał ssy, po czym wszedł na nicku PVR - IP się zgadza.

Fakt z nicku Eszkere dostał, jednak na PVR dalej ban jest aktywny.

Ciekawe, że Twój brat wszedł na serwer dopiero po tym jak bana dostałeś. :)

Edytowane przez FunnyPuma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no a to sa 2 rozne osoby Eszkere i PVR te same ip bo mamy ten sam internet to chyba logiczne  no to prosze o ub dla siebie i dla niego bo ss'y byly czyste, a PVR dostal bana z tylko tego wzgledu ze nodi myslal ze to ja. a to byl moj brat, a pozatym funny puma z jakiego wzgledu dales mi bana z powodu AKTYWNY skoro ub team wyraznie dal mi ub, FunnyPuma ty wprowadzasz tyle zamieszania jak Ty sie nie nadajesz wyraznie na te posade proponowal bym cos zmienic dla dobra graczy 

Edytowane przez eszkere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nicku PVR jest aż całe 2 minuty gry na serwerze. Dostałeś bana i nagle po banie Twojemu bratu zachciało się grać. Gdzie ten Twój brat, nie widzę nigdzie jego konta, odwołujesz sie w takim razie od swojego bana nie rób za pośrednika tylko go tu zaproś, dobrym pomysłem będzie również rozmowa z Wami na ts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


44 minuty temu, Bezzi napisał:

Na nicku PVR jest aż całe 2 minuty gry na serwerze. Dostałeś bana i nagle po banie Twojemu bratu zachciało się grać. Gdzie ten Twój brat, nie widzę nigdzie jego konta, odwołujesz sie w takim razie od swojego bana nie rób za pośrednika tylko go tu zaproś, dobrym pomysłem będzie również rozmowa z Wami na ts.

Nie ma 2minut on gral wczesniej i wiecej ma nawet wbite poziomy na postaci amadeusz i elektryk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 minut temu, eszkere napisał:

Nie ma 2minut on gral wczesniej i wiecej ma nawet wbite poziomy na postaci amadeusz i elektryk 

Po raz kolejny zapraszam Twojego brata do odwołania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...