Skocz do zawartości

[POZYTYWNE]Unban WOLVERINE


ddaadd312

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: WOLVERINE
Godzina, data zdarzenia: 15.03.2018 - 22:25:57
Mapa: de_dust
STEAM_ID / IP: STEAM_2:0:210585770
Uzasadnienie: Kochani moi jestem czysty. Ja grałem, mam hasło już i nie miałem NIGDY AB. Nie wiem co HardeQ widział, ale nie moja wina że MP5 tak ładnie bije. Może jednak mam tak dobrego cela? To że dostał 2 head'y ode mnie pod rząd nie znaczy już że mam aima -_-. Nie wiem jak to sprawdzicie, moge wam kompa wysłać, przeskanujecie sobie wszystko i w końcu admini się odczepią ode mnie. Co chcecie żeby wam podesłać, to dostaniecie.

Edytowane przez ddaadd312
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o headshoty ani fragi. W amxbansie masz 2 aktywne bany, także tym się kierowałem. Ten sam powód jest wymieniony przy banie, nie "czitowanie", a "ab" - skrót od aktywny ban. Jeśli ktoś jest w stanie potwierdzić, że to nie ty masz ab tylko "podszywki" to nie ma problemu, sytuacja zapewne się nie powtórzy. Jeśli to twoje bany - ub nie będzie. Pozdrawiam.

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na multigównie jak w lesie, aim bot to po prostu chitowanie. Nie kieruję się IP ani Sidem bo to kwestia minut do zmiany.

Jeśli faktycznie tak jest I TO NIE TY uciekałeś przed ss to przepraszam za zabranie czasu i JEŚLI FAKTYCZNIE TO NIE TY to można odbanować.

Pozdrawiam.


@Bezzi spójrz

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia zmiany IP,  tylko tam widać innych dostawców internetu. Tak, wiem też można i tak zrobić, ale dopóki nie ma TWARDYCH dowodów tak też gracz jest czysty. 

Więcej napisane w poprzednim temacie jak ktoś chce niech poszuka i zajrzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...