Skocz do zawartości
killercycDDS

[ZAMKNIĘTY]Podanie killer_cyc[DDS]

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:killer_cyc[DDS]    
Wiek:17 za niedługo 18 :D
Doświadczenie (w byciu adminem): Posiadam spore doświadczenie. Potrafię dużo z powodu iż miałem nie jeden własny serwer.
Znajomość AMXX (W skali 1-10):10
Staż w CS-sie: około 10 lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Jestem osobą opanowaną jak i pomocną. Na serwerze jest dość dużo osób, które siedzą na txt jak i wyzywają mołodszych. Tak jak pisałem wyżej miałem nie jeden swój serwer więc sporo wiem. Potrawię np napisać klasę , ustawić modele i wiele więcej. Od jakiegoś czasu próbuje pisać własne pluginy. 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-4 h(oczywiście w weekendy będzie to nawet do chodziło d 6-7 h)
Kontakt: GG:48747907/Steam: http://steamcommunity.com/id/killercyc/
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/killer_cyc[DDS]/80.72.40.110:27027/ (wiem, że mało ale jak widzę osoby obrażające młodsze osoby to aż mi się nóż otwiera w kieszeni.

Edytowane przez killercycDDS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


12 minut temu, killercycDDS napisał:

Znajomość AMXX (W skali 1-10):10

Nie za dużo? ;)

12 minut temu, killercycDDS napisał:

https://www.gametracker.com/player/killer_cyc[DDS]/80.72.40.110:27027/ (wiem, że mało ale jak widzę osoby obrażające młodsze osoby to aż mi się nóż otwiera w kieszeni.

Mało to to nie jest, to jest w sumie tak jak mówisz Twój jeden dzień grania na serwerze. 6h przy wymaganych 30 godzinach to jest dokładnie 1/5 (20%) tego ile powinieneś mieć przy składaniu podania. Pograj, dobij godziny przynajmniej do tych 15-20 i wtedy może będzie z czego rzeźbić. Teraz nawet ciężko o jakiekolwiek głosy bo przez dwa dni to nawet admini mogli Cię nie zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 minuty temu, SUNN. napisał:

Nie za dużo? ;)

Mało to to nie jest, to jest w sumie tak jak mówisz Twój jeden dzień grania na serwerze. 6h przy wymaganych 30 godzinach to jest dokładnie 1/5 (20%) tego ile powinieneś mieć przy składaniu podania. Pograj, dobij godziny przynajmniej do tych 15-20 i wtedy może będzie z czego rzeźbić. Teraz nawet ciężko o jakiekolwiek głosy bo przez dwa dni to nawet admini mogli Cię nie zauważyć.

Nigdzie nie widzę, że nie mogę odpisywać to odpiszę. Według skali amxx jaka jest podana w tym dziale czyli 

10 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego znasz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvar'y, dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy, modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.

to wszystko to potrafię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zasadniczo, główny warunek jaki admin powinien spełniać to aktywność, która do tej pory jest w miarę okey, aczkolwiek jest to za krótki okres jaki grasz na serwerze. Dodatkowo na +

+Steam

+Wiek

+Amxx(jednak 10/10 to coś musisz potrafić)

Na chwilę obecną na Nie, popraw aktywność a zmienię zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...