Skocz do zawartości
MajkelG

[ODRZUCONE]Unban

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MajkelG

Data/Czas wydarzenia: 18:20 coś koło tego

Co się wydarzyło: Prawdopodobnie ktoś wszedł na moim nicku na serwer CS:GO#4 Multi-Head na wspomagaczach, wchodząc o 18:20 na serwer, aby się rozluźnić podczas łączenia się z serwerem, wyskoczył komunikat że mam permamentnego bana. Za co? Ostatni raz grałem w sobote, a w niedziele ani razu komputera nie włączyłem. Możliwe że osoba grała na non steamie, a ja mam csa na steamie. Proszę to szybko wyjaśnić. Pozdrawiam serdecznie! 

STEAM_ID: 0:0:195772911

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O 12 nie grałem nawet na tym serwerze. Ktoś po prostu chciał się mnie pozbyć z tego serwera wszedł na mój nick i odpalil sie i tyle. Nic nie zrobie moge jedynie pokazac pliki w csie ze nic tam podejrzaneo nie mam. 

 

 

Edytowane przez MajkelG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wszystko chyba jasne.

Jeżeli nadal chcesz grać na naszych serwerach zapraszam do wykonania 100 reklam dla naszej sieci bądź wykupienia ub za zgodą wyższej administracji.

JCz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...