Skocz do zawartości
Marshallek

[ZAAKCEPTOWANE]Marshallek na UBT?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Marshallek <3
Wiek: 20 lat
STEAM_ID: 0:1:79852046
Link do BanID: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:79852046
Doświadczenie w ocenianiu: Bardzo duże, często pełniłem funkcje UBT.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Oczywiście.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Wielokrotnie, najczęściej za cheaty, ale zawsze się odwoływałem z pozytywnym skutkiem :)
Dlaczego Ty?: Chciałbym wspomóc ekipę, mam duże doświadczenie (swego czasu rozpisywałem demka na BL'u). Doświadczenie w ocenieniu może też pokazać moja historia banowania (nie daje nigdy SS), mimo to były tylko dwa odwołania, oba odrzucone. Oczywiście, mogę się czasem mylić, może być tak, że się za bardzo uprę na coś, ale pewnie dlatego są demka sprawdzane przez kilku członków ekipy (z wyjątkiem demek zbyt oczywistych na rozpiski :D)
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Jak gram to co chwilę wchodzę na forum, ale nie siedzę na nim non-stop kiedy gram - nie widzę sensu sztucznego nabijania godzin. Najczęściej po prostu wchodzę, patrze co się dzieje w dziale serwera oraz czy nikt się nie odwołał od mojego bana i to wszystko.
Miesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie): Oczywiście.
Dwumiesięczny staż na forum: (Tak/Nie): Brakuje 1 tygodnia, mam nadzieję, że to nie problem.
Coś od siebie: Będę najczęściej i najdłużej dostępny na weekendy - gdzie jest więcej graczy = więcej banów = więcej w dziale UBT. A widziałem że niektóre rzeczy stoją po kilkanaście godzin, jak nie dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...