Skocz do zawartości
Wolves

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Wolves

Wiek: 17 (18 w czerwcu)

Doświadczenie (w byciu adminem): Dosyć spory czas temu sprawowałem pieczę nad serwerami typu COD, na serwerowni mojego znajomego jak i innych, także wydaję mi się że doświadczenie posiadam. Byłem również adminem na serwerach typu DD2 i DIABLO MOD. 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Aktualnie 6 ale oczywiście poduczę się jeśli trzeba!

Staż w CS-sie: Z przerwami 6 lat, bez przerw około 3 lat.

Steam / NonSteam: CS 1.6 non-steam jednak CS GO mam na steamie. Czemu akurat tak? Aktualnie brak pieniędzy na zakup CS 1.6 na steam. Nigdy nie było żadnego perma/vac'a.

Dlaczego Ty:  Jestem bardzo często na serwerze (godziny późne wieczorne również), pomagam adminom jak mogę częste zgłoszenia na u@ praktycznie w 95% jestem nieomylny. Mam dobry kontakt z graczami jak i z adminami. Zdarzają się godziny w których żadnego z adminów nie ma, co skutkuję sporą ilością cziterów strasznie utrudniających grę, a jedyne co mogę zrobić aby taki gracz został szybko zbanowany to zgłoszenie go na sb.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 4 do 6 godzin w weekendy nawet do 10h

Kontakt:  GG: 65044593, Steam: http://steamcommunity.com/id/PromoWolves  oraz forum

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Wolves/80.72.43.106:27022/ 

 

@Maja. nie złożyłem podania na podstawie tego że @Dr.eXizoo złożył podanie grając na NS, złożyłem je ponieważ liczyłem na danie mi szansy. 1.6 będzie na steamie dopiero za około 2tyg. 

 

Edit v2

@call_me_Lukas @Maja. @FunnyPuma @Surim Samuraj Charemu @BorN @Wicevil CS 1.6 zakupiony już jest instaluje się.

Edytowane przez Wolves
odp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak.

Mamy tutaj przykład ucznia, który olewa szkołę żeby pograć w kunter strajka. Jesteś bardzo pomocny przez zgłaszanie na u@, masz dobre podejście do graczy oraz często przebywasz na serwerze.

 

@Maja. To była decyzja administracji, więc raczej nie powinieneś jej negować jako zwykły admin. Jeżeli masz jakieś aluzje wobec wykonywania przeze mnie obowiązków przedstaw je.

Do składania podań ma prawo każdy, a w wymaganiach jest napisane POSIADAĆ steam, a nie GRAĆ na steam :) Pozro.

Edytowane przez Dr.eXizoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brak steam'a powoduje, że jestem na NIE.
Poza tym faktem nigdy nie miałem z tobą problemów, zgłaszasz na u@ lub na forum, nie łamiesz regulaminu i trzymasz kulturę na poziomie.
 

edit: CS na steam'ie zakupiony, więc jestem na tak! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NEUTRAL tu będę.

Dlaczego ? Ogarnięty jesteś, zgłaszasz na u@, dobrze się dogadujesz się z ludźmi z serwera.

Tylko jeden, dość spory problem - steam. Dobrze wiemy, że jest on bardzo ważny. Jak tylko będziesz miał Steama to od razu będę na tak. ;) 

 

Edit: @Wolves informuje że jest już steam także jestem na TAK ;)

Edytowane przez Wicevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak 

  • Ogarnięty
  • komunikatywny
  • pomocny
  • czasami nerwowy (jak ja) :D
  • w skrócie dwoma słowami Nadaje się.
  • Jedyny minus to ten brak steam'a ale to teraz to są grosze, także zakupisz bez problemu xD 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co prawda jesteś aktywny i jakiś tam kontakt z graczami złapałeś, ale... Różnie jest u Ciebie z kulturą, a admin powinien dawać dobry przykład na serwerze. Do tego brak steama. Na tę chwilę jestem na Nie.

Edytowane przez FunnyPuma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jestem na duze tak tylko kurcze ten steam mnie martwi najgorzej 

eh a wiec 

kultura +/-

wiek +

doswiadczenie +

ogarnianie pomoc zglaszanie - wielki + kolego dla Ciebie

steam niestety na - ale moze opiekun bedzie tak dobry ze rozprzatrzy ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@@EDIT
@Wolves  masz moje TAK
Widać że zależy mu. 
Zakupił CSa na steamie  +
wiek + 
godziny + 
dobrze dogaduje się z  innymi osobami+ 

Edytowane przez Maja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja tam jestem na tak, osobiście brak steama mi nie przeszkadza, a Wolves to dobry chłopak (trochę wulgarny, ale komu się nie zdarza ¯\_(ツ)\_/¯ ), gra sporo, rozróżnia chitera od skilla (wiem po zgłoszeniach) i zna regulamin. Tyle mi wystarcza.
Może chociaż okres próbny? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wiadomo steam wymogiem koniecznym i wcale sie nie dziwie  jednak ja wiem,  ze Wolvi bedzie kupowal cs'a na steam, takze problem bedzie zlikwidowany.

Ogolem aktywny, wydaje sie byc osoba lubiana na serwerze, zglasza na u@, regulaminu nie lamie (bynajmniej ja nic takiego nie widzialam), wiek odpowiedni, mikrofon posiada i uzywa, ZNA REGULAMIN.

Jestem na tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...