Skocz do zawartości
Itashiro

Mod. Itas

Rekomendowane odpowiedzi

- 400 sensownych postów; ~ Brakuje jedynie 10 postów.

- Minimum 10 miesięcy stażu na forum;  Niestety trochę mniej.

- wiek min.16 lat;  +

- ortografia na poziomie min. bardzo dobrym; ~ Jesteśmy tylko ludźmi, czasami błędy się zdarzą.

- brak ostrzeżeń w dziale admina*; +

- dobra opinia wśród administracji;

 

- znajomość regulaminu forum na poziomie "bardzo dobrym"; +

- Ilość ostrzeżeń na forum nie może przekraczać - 5; 0

- Brak punktów ostrzeżeń; 0

 

 

 

1. Imię: Sebastian

 

2. Kontakt: pw/steam

 

3. Lokalizacja: Płock

 

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Zależy od wolnego czasu, ale przeważnie od 1 do 3 godzin.

 

5. Posty (min.400 sensownych): 390

 

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Co najważniejsze utrzymać porządek na forum i utemperować gagatków gdy potrzeba.

 

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Gdzie będę mógł pomóc tam pójdę.

 

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Jako magazynier muszę się komunikować z innymi pracownikami jak i się z nimi dogadywać, więc myślę że takie umiejętności posiadam.

 

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Cierpliwości niekiedy brakuje, ale nie łatwo mnie wyprowadzić z równowagi. Nie mi oceniać moja "prace" lecz myślę że po działaniach w dziale grafika można ocenić czy jestem systematyczny.

 

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: Nie otrzymałem żadnego.

 

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Uważam się za dość spokojną osobę, której byle argumentami nie da się wyprowadzić z równowagi. Można śmiało powiedzieć że na jedzeniu nie oszczędzam ^^ Z ważniejszych rzeczy warto wspomnieć że jestem zawsze skłonny do pomocy innym, oczywiście jak jestem w stanie jakiś sposób pomóc.

 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Posiadałem raz moderatora na pewnej już nie istniejącej sieci mojego starego znajomego z technikum. Co do obsługi skryptu IPB podstawowe rzeczy zrobić potrafię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


''Nie spełnianie któregoś z powyższych punktów dyskwalifikuje Cię z bycia Moderatorem na naszej sieci. Pisanie podania ze świadomością nie spełniania wszystkich kryteriów traktujemy jako łamanie zasad panujących na forum. Konsekwencją tego będzie przyznanie punktu ostrzeżeń.''

 

 

 

Sory ale nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE.

 

Mało widoczny na forum. Niczym się nie wyróżniasz, żeby można byłoby podarować Ci tak odpowiedzialną rangę.

 

Jesteś anonimowy, a swoją pracą nie przekonujesz, żeby zagłosować na Ciebie.

 

Popracuj nad aktywnością na forum, popracuj nad sobą.

 

Może przy następnej rekrutacji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać, że jesteś aktywny... ponad 20 dni, pewnie też widzisz różne sprawy, jednak też jestem średnio przekonany.  Regulamin jednak każe wszystkie wymogi spełniać, więc druga strona medalu też jest.Poza tym to naprawdę odpowiedzialność duża. Jestem NEUTRALNY.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Może przy następnej rekrutacji.

 

 

Przy nastęnej to i szykuj się by mi wygarnąć :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Grafik świetny niestety nie spełniasz wszystkich wymagań. Ponoć trzeba dać szansę każdemu ale jestes na forum za mało :D Przykro mi ale jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie ma się co zastanawiać, podanie z góry do odrzucenia (zastanawiam się, dlaczego jeszcze nie zostało odrzucone).

 

Jesteś z nami o wiele za krótko.

 

Dodatkowo ostrzeżenie(a) w dziale adminów.

 

Przykro mi, ale NIE.

 

 

 

Przy okazji- minimum 10 miesięcy na forum powinno zostać podniesione do co najmniej 12 miesięcy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

"Dodatkowo ostrzeżenie(a) w dziale adminów."

 

Nie mam ani jednego więc ...

 

 

Wybacz moją pomyłkę, ale w chwili pisania wcześniejszego postu przy punkcie "brak ostrzeżeń w dziale admina*;" miałeś znaczek "-", więc stwierdziłem, iż zostałeś "nagrodzony" ostrzeżeniem(niami) w tymże dziale.

 

 

 

W każdym bądź razie- nie bierz tego do siebie, ale jesteś z nami za krótko, aby pełnić taką funkcję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie spełniasz podstawowych wymagań, a to powinno Cie od razu zdyskwalifikować. Podanie za wcześnie, Moderatorem musi być osoba, która jest znana na forum, która się wyróżnia. 

 

 

 

Konto rejestracji, jest z maja, jesteś kilka miesięcy na forum, ale to chyba za mało. :c gl hf  Na Nie. Przy następnej rekrutacji, pokaż, że Ci bardziej zależy na tej poważnej funkcji. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak @Itas. Mniejsza o te posty, ponieważ już brakuje Ci tylko 1. Wiadomo nie ma co spamować bezsensownie, więc rozumiem, że tempo ich nabijania może nie być duże. Ale tak samo jak w przypadku NikoS'ia. 

 

Jesteś na forum, ale Cię nie ma. Czasami wejdziesz wrzucisz pracę w dział grafiki/napiszesz coś na sb i tyle słuch zaginął. Od moderatora wymagamy jednak dużo większego zaangażowania. Pokaż, że Ci zależy. Na tę chwilę są lepsi kandydaci i Twoje podanie musi zostać odrzucone. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...