Skocz do zawartości
jakrystek

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie krystek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: krystek
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): Spore, pełniłem fukcje na 3 sieciach jednak nie przez tydzień ani dwa :))

Admin, opiekun surfa, moderator w sieci u******s.pl, później f******s.pl, a jeszcze później c******e.pl

Admin dd2 w sieci c******r.pl

Admin surfa i dd2, MultiAdmin i AntiCheat w sieci p******k.pl


Znajomość AMXX (W skali 1-10): słabe 7
Staż w CS-sie: Sam nie wiem, 1.6 było jedną z pierwszych gier w które się wkręciłem, później grałem troche w cs:go, orientacyjnie odpowiem że z 10 lat.
Steam / NonSteam: Steam, w 1.6 tylko ~350h, gdyby zliczyć poprzedni i ns to spokojnie razy 10 ( https://steamcommunity.com/profiles/76561197963412951 )


Dlaczego Ty: Cześć, jestem Krystian, rocznikowo mam 21 lat, pierwszego admina miałem w wieku chyba 13 lat, tak, oszukiwałem troche z wiekiem.. jednak czy to grało jakąś rolę? Mimo młodego wieku starałem się kreować na osobę doświadczoną i ogarniętą, nie byłem typowym neo kid, na szczęście dość prędko przeszedłem mutacje a doświadczenie jakie dzięki temu zdobyłem owocowało później. Gdzie byłem, jakie funkcje pełniłem opisałem powyżej, nie skakałem co miesiąc na inną sieć i jak gdzieś się zadomowiłem to zostawałem na dłużej, czasem aż do upadku ponieważ żadna sieć już nie istnieje. Lubie sprawować na serwerze jakąś "fuche". Nie, nie wywyższam się tym nad innymi, po prostu lubię zapewniać graczom spokojną grę, bez spiny, dlatego że sam taką lubię i uważam to za stosowne. Na dd2 raczej jestem osobą lubianą (tak sądze), jak w internecie tak i w życiu jestem osobą bardzo komunikatywną, otwartą na ludzi, na ich problemy i potrzeby. Staram się być sprawiedliwy i bezkonfliktowy mimo że jedną osobę tutaj bardzo zawiodłem. Nie jestem idealny, nie ma ideałów ale potrafię się przyznać do błędu i być wdzięczny za tą "drugą szanse". To tak w skrócie, gdyby ktoś miał do mnie jakieś pytania, jestem do dyspozycji na steam czy też forum, chętnie odpowiem.


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie, pracuje na 3 zmiany, czasem też w soboty, dlatego gram o różnych godzinach, jednak te 1-2 dziennie, w porywach do 3h gdy mam czas i nie mam zajęcia jestem w stanie poświęcić.
Kontakt: Steam, gdyby co to jestem dostępny też na smartfonie.
Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Krystek/80.72.43.106:27027/

 

@Kain  drobna literówka, oczywiście dziennie :))

Edytowane przez jakrystek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie jestem na Tak:

-wiek jest 

-steam jest

-ogarnięty i kulturalny 

tylko wytłumacz mi jak mam rozumieć poniższe bo chyba nie tygodniowo tylko dziennie bo limit tygodniowy wynosi 7h

W dniu 7.04.2018 o 17:22, jakrystek napisał:

Różnie, pracuje na 3 zmiany, czasem też w soboty, dlatego gram o różnych godzinach, jednak te 1-2 w tygodniu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...