Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, problem polega na tym że nie mogę sobie pograć :S Gdy odpalam cs'a to przez sekundę mam menu, następnie czarny ekran i tyle - gdy ruszam myszką po menu to słyszę dźwięki że gra nie zamuliła tylko tak jak by mi się nie wyświetla... Dodam że niedawno kupiłem nowy komputer i od tego momentu mam tylko z tą gierą taki problem.. Wszystkie sterowniki zainstalowane, a reinstalacja cs'a nie pomaga.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co jeszcze mogę zrobić?

Edytowane przez SQNFUN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro wszystkie sterowniki masz zaktualizowane, a reinstalacja nie pomaga, to może spróbuj pobawić się rozdzielczością? Tym bardziej jeśli po włączeniu słyszysz dzięki. Spróbować nie zaszkodzi ;) Wejdź w "Właściwości" --> "Ustaw opcje uruchamiania" i wklej   -w 1280 -h 850. Jeśli będzie za mała to zawsze można zwiększyć :) 

@SQNFUN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, .:Aga:. napisał:

Skoro wszystkie sterowniki masz zaktualizowane, a reinstalacja nie pomaga, to może spróbuj pobawić się rozdzielczością? Tym bardziej jeśli po włączeniu słyszysz dzięki. Spróbować nie zaszkodzi ;) Wejdź w "Właściwości" --> "Ustaw opcje uruchamiania" i wklej   -w 1280 -h 850. Jeśli będzie za mała to zawsze można zwiększyć :) 

@SQNFUN

Niestety dalej lipa :( 

Edytowane przez SQNFUN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zią , usuń najnowsze sterowniki. W większości przypadków najlepsze do Counter Strike 1.6 są Stare sterowniki karty graficznej :)

// Jeżeli nie ogarniasz które to podaj dokładną nazwę Karty Graficznej a coś się znajdzie :)

Edytowane przez papaY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...