Skocz do zawartości
preson

Nikoś Dyzma

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Kacper.

2. Kontakt: Steam - masterjlb, NikoS. Oczywiście jest jeszcze forum.

3. Lokalizacja: Belgia.

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Łącznie, to tak do 2-3 godzin.

5. Posty (min.400 sensownych): Well, chyba ich tyle jest.

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Pomagać(jeszcze więcej niż aktualnie), bo od tego są moderatorzy.

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Nie ma znaczenia, mogę się nawet zajmować całym forum, jeżeli będzie taka potrzeba.

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Myślę, że jako grafik, potrafię współpracować ze społeczeństwem i to nawet dobrze.

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Cierpliwość jest, ale ma swoje granice. Jeżeli chodzi o systematyczność to myślę, że jest ona na dość wysokim poziomie.

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: W sumie tylko 1 za to, że użyłem wulgaryzmów z tekstu piosenki, do mojego opisu.

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Cóż..wydaję mi się, że nie muszę się zbytnio rozpisywać bo raczej większość osób, mnie tutaj zna.

 

Ale jeżeli jest to wymagane. Jestem 19 letnim polakiem mieszkającym za granicą. Interesuje się grafiką, grami, trawką, kobietami, sztukami walk i w pewnej części kulturystyką naturalną. Aktualnie pracuję jako stolarz, robię oraz montuję w domach kuchnie. Oczywiście jak każdy małolat, chodzę też na melanże  :glasses-nerdy: 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Byłem na tak wielu forach moderatorem jak i opiekunem forum(czy technikiem), że aż szkoda gadać. Zmarnowałbym dużo czasu, za dużo. Doświadczenie jest, czy to w prowadzeniu forum, lub obsłudze skryptu IPB.

 

 

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Raz jestes raz Cie nie ma zrobisz prace raz nie tak w kratke z twoja aktywnoscia na nie

 

 

 

 

 

huehuehehhuehueuhe

 

http://multi-head.pl/index.php?/topic/52620-zamkni%C4%99ty-czas-na-mnie-swoje-zrobi%C5%82em/

 

 

 

 

Temat ze stycznia, mamy grudzień. Czy ja mam range grafika?  :facepalm:

 

 

 

 

 

 

Kolejny as z cyklu "odejścia i powroty" coś Ci się nie spodoba, ktoś Ci się sprzeciwi strzelasz focha i piszesz pożegnania...

 

Co jak co to podanie to kpina. Na nie ponieważ sam nie wiesz co chcesz.

 

 

 

 

To co napisałeś totalnie się mija z moją osobą.

 

 

 

 

 

 

Na nie.

 

-Jesteś mało aktywny

 

-mało osób Cię zna.

 

 

 

 

Well, ciekawe. Sądziłem, że właśnie sporo ludzi mnie zna  :huh:

 

 

 

 

 

 

Pozwolę sobie zacytować Twój post: "Zawitałem na forum tylko z jednego powodu..poprawienie strony wizualnej."

 

 

Na forum jesteś praktycznie niewidoczny, czasami Cię widać na SB.

 

 

 

 

Post ze stycznia, a od tamtego czasu zdarzyłem zrobić więcej dla sieci niż każdy z was tak naprawdę(i nie mówię tu o grafikach) :glasses-nerdy:

 

 

 

Spoko, nie lubicie mnie. Da się to zrozumieć, dlatego jak dla mnie temat możecie zamknąć. Dalej myślcie, że nie dam rady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejny as z cyklu "odejścia i powroty" coś Ci się nie spodoba, ktoś Ci się sprzeciwi strzelasz focha i piszesz pożegnania...

 

Co jak co to podanie to kpina. Na nie ponieważ sam nie wiesz co chcesz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolę sobie zacytować Twój post: "Zawitałem na forum tylko z jednego powodu..poprawienie strony wizualnej."

 

Na forum jesteś praktycznie niewidoczny, czasami Cię widać na SB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE.

 

 

 

Nic do Ciebie nie mam, ale pewnie jak odrzucą to podanie, to znowu strzelisz focha i znikniesz na jakiś czas...

 

Jest to odpowiedzialne stanowisko i powinna objąć je osoba dojrzała, a Ty swoim zachowaniem nie raz pokazałeś, że trochę Ci brakuje do tego.

 

Popracuj nad sobą. Po za tym jesteś mało widoczny na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@NikoS "kilka" osób na pewne doskonale wie jaki posiadasz wkład w obecny jak i poprzedni wygląd forum. Nie mniej jednak tyle tych "NIE" wywiązuje się z Twoimi wahaniami aktywności. 

 

Na Twoją prośbę podanie odrzucam. 

 

Nie zmienia to faktu, że poradziłbyś sobie bez problemu z wyzwaniami moderatora, jeżeli ta aktywność będzie na porządnym poziomie, to przy następnej rekrutacji będziesz bardzo mocnym kandydatem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...