Skocz do zawartości
Ipomek

[ODRZUCONE]Podanie Ipomek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ipomek

 


Wiek: 16 wiem że od 18 lat jednak mimo wszystko mam nadzieję że nie będzie to powodem odrzucenia podania

 


Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem przez kilka miesięcy (2-3) jednakże sieć serwerów wymagała regularnych opłat 

 


Znajomość AMXX (W skali 1-10): 3 nie znam sie na tym zbytnio

 


Staż w CS-sie: Gralem sporo na NonSteamie potem kupilem wersje steam i gram juz troche z czego spora część jest właśnie na tym serwerze

 


Steam / NonSteam: Steam

 


Dlaczego Ty: Uważam ze admini na serwerze nie są w stanie zobaczyć wszystkiego dlatego im wiecej obiecujących osob tym lepiej.  Na tym serwerze spędziłem sporo wieczorów i czesto na nim przebywam. Jest to najbardziej otwarty serwer jeśli mogę to tak nazwać który przywitał mnie ciepło i przypomniał mi po przerwie jak grało sie w cs'a.  Posiadam mikrofon i jestem osobą gadatliwą (nawet za bardzo),  przez co nie zyskam sympatii wszystkich. 7 godzin tygodniowo dam radę na spokojnie zrobić  przestrzegając i pilnując regulaminu

 


Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: okolo 2/3 rzadko kiedy 1h
Kontakt: kontakt steam i telefoniczny. Steam odpisuje w ciągu od godziny do 3 

 


Link do GameTracker'a: 

 https://cache.gametracker.com/player/Ipomek/80.72.43.106:27027/

Edytowane przez Ipomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To tak, rzadko bywam na serwerze ale czasem zaglądam. Link do GT do poprawienia bo nie chodzi o link do strony tylko do profilu oto twój 

https://cache.gametracker.com/player/Ipomek/80.72.43.106:27027/ 

Piszesz że grasz 2/3h dziennie a w GT są luki lecz co jakiś czas tam ci wpada te 2/3 h co jest na  +

Steam też posiadasz także +

 Nie znasz obsługi amxmodmenu ale tutaj nie na nic trudnego na pewno, któryś z adminów bądź opiekunów, by Ci pomogli to ogarnąć.

Adminów nigdy mało rekrutacja otwarta wymagania praktycznie spełniasz także jestem na Tak.

Powodzenia i pozdrawiam Bacior  

 

Edytowane przez Bacior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja niestety jestem na Nie.

Jesteś krótko na serwerze a dałeś się poznać ze złej strony:

- niekończący się potok zbędnych słów w trakcie gry na micro doprowadza ludzi grających " na słuch " do szału

- te wypowiedzi o kompletnych bzdurach i ignorowanie naszych uwag świadczą o Twoim braku dojrzałości

Popracuj nad sobą, dorośnij i spróbuj ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godziny, to jeszcze nie wszystko. Też jestem na NIE, mam podobne odczucia do Ciebie, co Kain. Radzę popracować nad sobą, grać regularnie, zgłaszać na U@ i za jakiś czas spróbować ponownie. Musisz najpierw dać się poznać z dobrej strony, później możemy wrócić do tematu admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Siemka :p  , Noo to widzę ,że Ipomek nie jesteś jedyny z negatywną historią :D   Ja osobiście mam zdanie podzielone 50/50.

Na tak :

+Znam cię dobrze z serwera , często ciebie widywałem.

+Supporcik admin zawsze się przyda

+Godziny 

Na nie :

- Tak jak wspomniał @Kain   przesadzałeś z Mikrofonem i ze zbędnym gadaniem..   (Choć nie wiem jak jest teraz bo się odizolowałem o Csowania ciągłego :D )

____________________________________________

AMXX szybko się nauczysz najważniejszych rzeczy.  Jeden z adminów dobrze mnie wprowadził w temat i nic skomplikowanego ;) ,

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@papaY zdanie masz podzielone 50/50 ale więcej wypowiedzi na TAK jedno na NIE więc?   Każdy może to odebrać inaczej więc proszę o JASNĄ wypowiedź.  A Ciebie @Bacior prosiłabym o link to GT na pw  ;)

Edytowane przez ~Czarna~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro gram na tym serwerze to dorzucę parę groszy:

Na NIE

- jesteś jak już napisałeś młody - więc masz czas udowodnić na serwerze, że wziąłeś sobie do serca uwagi.

Jak już nastąpi zauważalna zmiana na Twojego zachowania, wówczas polecam ponownie złożyć podanie.

Pamiętaj, że admina powinno charakteryzować wszystko co najlepsze :), w tym powściągliwość w gadaniu, gdyż admin ma reagować a nie polemizować xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na dzień dzisiejszy  podanie odrzucam. Troszkę sobie pogadaliśmy i super, że widzisz gdzie robisz błąd i chcesz czasu żeby go naprawić. Jak to sam ująłeś DOROŚNIJ i zapraszamy z podaniem za jakiś czas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...