Skocz do zawartości
HeNI#ek

[ODRZUCONE]Admin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  T H C 
Wiek: 17
Znajomość AMXX (0/10); 10
Doświadczenie: Doświadczenie mam Dobre  ponieważ byłem  adminem 

Staż w CS'a: 5 lat 

Dlaczego ty Jestem aktywny na serwerze .Jestem bezkonfliktowy, mój staż w CS`a jest bardzo długi dzięki czemu potrafię wyłapać gościa, który się odpala, ale to ukrywa. Przebywać na serwerze będę w godzinach od 15 do 23   

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: około 2 Godziny 
Czy posiadasz Steam: tak 76561198807190023 
Kontakt: : Snap, FB, GG, Steam 

Link do GameTracker'a https://www.gametracker.com/player/T H C/91.224.117.52:27140/ 

wiem Forum leży Ale postaram to naprawić 

pozdrawiam T H C 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli twoja znajomość AMXX wynosi 10/10 to moja wynosi chyba 30/10. Nie wierzę w to co napisałeś. Ja tobie dał bym 3,5-5 max. 

Tutaj masz skalę AMXX:

1 - Nie posiadasz wiedzy o AMXX.

2 - Wiesz mniej więcej co to AMXX, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi.

3 - Orientujesz się w AMXModMenu.

4 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu.

5 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz kilka dodatkowych komend, np. umiesz zrobić screenshot'y.

6 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend - próg wymagań.

7 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

8 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

9 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvar'y dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

10 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego znasz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvar'y, dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy, modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.

Na pewno masz 10/10??  Zapoznałeś się z tym? Ja w to nie wierzę. 

Podanie odrzucone. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...