Skocz do zawartości
Anastazjan

[POZYTYWNE]Anastazjan

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Anastazjan
Godzina, data zdarzenia: 05.05.18 godz ~16:14:39
Mapa: de_office_rats
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:58308959
Uzasadnienie:  Dopiero co wszedłem na server, pograłem parę rund, strzeliłem kilka hedów z famasa, a Admin Volves zdecydował że to AIM :/

                               Proszę o szybkie rozpatrzenie wniosku.

Edit.

Demo:

10:24:80 - Wcale go nie widziałem, strzełałem w mojego, gdyż był słabo widoczny i nie miałem pewności czy to przeciwnik (gdyby dostał dmg to by nim był). Następnie on się odwrócił i zaczął strzelać, więc sprawdziłem, czy aby na pewno teren jest czysty i pojawił się terro. Co do Hs'a chyba zgodzisz się, że nie trudno trafić w nieruchomy cel famasem w trybie serii?

11:52:63 - Strzelałem full auto, a gdy się zbliżył to przypadkiem dostał Hs'a. To akurat był przypadek jak słusznie zauważyłeś.

12:59:18/24 - Tu akurat można się przyczepić.

13:20:40 - Cel praktycznie nieruchomy, i z tego co mi się wydaje, to na demku nawet celownik jest przy nogach gdy dostaje śmiertelny strzał, ale już nie pamiętam.

 

Mam wrażenie, że próbujesz się doszukać czegoś, czego nie ma. Polecam sprawdzić famasa i samemu przetestować jego skuteczność.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Anastazjan
Rozpis demka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie to moje demko zamiast się nagrać to narobiło milion screenów... (Jak chcecie pokaże Wam jak wygląda mój cstrike teraz: https://www90.zippyshare.com/v/ZBOWZnSK/file.html a jest ich w sumie 4600...) Więc wykorzystałem to z HLTV: 

http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1805051601-de_office_rats.dem.zip

07:42:38 - start gry Anastazjana

10:24:80 - ciekawe jak go tak dobrze widziałeś i potem jak dla mnie bardzo podejrzana bania

11:52:63 - "przypadkowy" hs

12:59:18/24 - Nie wygląda mi to na czysty hs

13:20:40 - kolejny przypadek

 

@Anastazjan  z tego co wiem to każdy ma prawo się pomylić ;), wypisałem jak to wygląda dla mnie i tyle resztą niech zajmie się UBT.

 

@MaaSteer gdybyś grał tam to byś wiedział że mamy wszyscy tam do siebie dystans i wiemy że to żarty 

 

Edytowane przez Wolves
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...