Skocz do zawartości
Marshallek

[ZAMKNIĘTY]Warn

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Marshallek
Ilość odpracowywanych punktów: 1
Reklamy: brak



Post w żaden sposób nie łamał regulaminu, tym bardziej nie prowokował.

Jeśli @BorN. czuł inaczej, proszę aby również siebie ukarał, gdyż słowa
"Zakłada jakiś random konto i kolejna taka sama propozycja ..."
Są również prowokujące, do tego jest to wywyższanie się moderatora nad innych użytkowników niższych rangą, a regulamin tyczy się każdego. Bo raczej nie dajecie admina i UBT "randomom".

Pomijam już fakt braku jakichkolwiek argumentów które miały by poświadczyć jego "opinii".
Wiele osób by nic nie osiągneło, gdyby po pierwszym, nieduanym razie powiedzieli sobie NIE.
Tym bardziej ze nie przyszedłem z propozycja, a z gotowym juz projektem.

 

Edytowane przez Marshallek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Do tego fakt że jesteś zielonym nie pozwala Ci się wywyzszac nad innych PS. Decyzja już zapadła, od jutra ruszają zapisy  możesz zamknąć temat, przynajmniej tyle przydatnego z Ciebie będzie w tym temacie." - To napisałeś.

Dostałeś ode mnie jedynie notatkę za to co napisałeś tylko dlatego, bo pomyślałem o tym, że to wasza indywidualna sprawa i jak Born wejdzie na forum to doda Ci ostrzeżenie, co było jak najbardziej okey. Zobacz na swój post to co napisałeś. Obnażyłeś każdego moderatora swoim postem. Wyjaśnię Ci słowo "random" - określenie czegoś losowego. Losowa osoba pisze kolejny temat z turniejem to miał na myśli Born, nie jestem jego adwokatem, ale pisze to, bo tak samo jak jego zdenerwował mnie Twój post. Zieloni są od zamykania tematów ta? Napisałeś PROPOZYCJE i każdy ma prawo wyrazić tam własną opinię co zrobił Born, musisz sie liczyć z tym, że nie każdy będzie popierał Twoje zdanie, ale Ty w tym masz szanować to ZDANIE czego nie zrobiłeś. Tyle ode mnie. Buziaczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
18 minut temu, Bezzi napisał:

Obnażyłeś każdego moderatora swoim postem.

Po prostu napisałem, że fakt, że jest nawyższym stanowisku nie oznacza że jest lepszy, a jeśli się tak czuje, nie powinien pisać tego publicznie. Jeśli ja obnażyłem moderatorów, on zrobił to samo z jakimiś 95% ludźmi na forum, gdyż według niego jesteśmy nikim, ot jakieś "randomy". Pokazał brak szacunku dla posady administratora i UBT, uważając, że może go dostać byle kto. Bo tak odbieram te słowa.
 

 

18 minut temu, Bezzi napisał:

Wyjaśnię Ci słowo "random" - określenie czegoś losowego. Losowa osoba pisze kolejny temat z turniejem to miał na myśli Born

Wyciągasz tutaj słowo z kontekstu:
"Zakłada jakiś random konto" - tak, jakbym założył konto tylko po to aby rzucic tematem o turnieju. 
Do tego słowa "Jestem na NIE, ile ma być jeszcze takich samych tematów? Nie uda się i tyle."

Nie tak powinna wyglądać argumentacja opinii. "Nie bo nie", tak ja to widze.

Moja słowa na początku:
"Proponuję... nie nie.
Zobowiązuje się poprowadzić turniej"
Nie są tutaj przypadkowo, bo przeglądałem tematy o turniejach i widziałem jak wyglądaja propozycje, czyli napisane 2 zdania o tym zeby zrobic turniej bo na innych sieciach takie są.


 

18 minut temu, Bezzi napisał:

bo tak samo jak jego zdenerwował mnie Twój post.

Dlatego, że zdenerwował go post, postanowił mnie zmieszać z błotem, mówiąc że jestem nikim?
Mnie również zdenerwował jego post, z jedną różnicą. On mi dał ostrzeżenie bo może coś takiego zrobić, a ja nie.

Dlatego dalej wnosze albo o usuniecie mi ostrzeżenia, albo o dodanie go dla BorNa.

@Edit

Zobaczcie kto jest w pierwszej druzynie zapisanej na turniej. :)

Edytowane przez Marshallek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


41 minut temu, Marshallek napisał:

Post w żaden sposób nie łamał regulaminu, tym bardziej nie prowokował.

"Wlasnie przez takich jak Ty się to nie udaje pewnie. Widząc masę takich wypowiedzi jak Twoja ludziom się odechiewalo pewnie."
"Do tego fakt że jesteś zielonym nie pozwala Ci się wywyzszac nad innych"
PS. Decyzja już zapadła, od jutra ruszają zapisy  możesz zamknąć temat, przynajmniej tyle przydatnego z Ciebie będzie w tym temacie"

41 minut temu, Marshallek napisał:

Jeśli @BorN. czuł inaczej, proszę aby również siebie ukarał, gdyż słowa
"Zakłada jakiś random konto i kolejna taka sama propozycja ..."
Są również prowokujące, do tego jest to wywyższanie się moderatora nad innych użytkowników niższych rangą, a regulamin tyczy się każdego. Bo raczej nie dajecie admina i UBT "randomom".

Random -  określenie czegoś losowego, wybranego przypadkiem itp. itd.
Z tego wychodzi, że randomowa osoba to jest osoba losowa, czyż nie?

41 minut temu, Marshallek napisał:

Pomijam już fakt braku jakichkolwiek argumentów które miały by poświadczyć jego "opinii".
Wiele osób by nic nie osiągneło, gdyby po pierwszym, nieduanym razie powiedzieli sobie NIE.

Opinia - przekonanie o czymś, pogląd na jakąś sprawę. 
"Jestem na NIE, ile ma być jeszcze takich samych tematów? Nie uda się i tyle." Na siłę można uznać, że to był twój mocno poszukiwany argument.

41 minut temu, Marshallek napisał:

Tym bardziej ze nie przyszedłem z propozycja, a z gotowym juz projektem.

Nazwa tematu: "Turniej, propozycja nr bliżej nieokreślony."

Coś jeszcze mam Tobie wyjaśnić?

P.S. Musisz się nauczyć przyjmować krytykę na klatę. :lolek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)
9 minut temu, BorN. napisał:

Random -  określenie czegoś losowego, wybranego przypadkiem itp. itd.
Z tego wychodzi, że randomowa osoba to jest osoba losowa, czyż nie?

Widzę, że razem z Bezzim na jednych sankach. Popatrz na cały kontekst wypowiedzi. "Kolejny random zaklada konto".
A wiec też Ci coś wytłumacze.
Konta zakładają najczęsciej nowi uzytkownicy forum, którzy dopiero bedą sie z nim zapoznawac, co za tym idzie, nie maja zadnych rang, punktów jak i rowniez nie pełnią zadnych funkcji. Jak widzisz, jakies funkcje jednak pełnie, no konto mam prawie 3 miesiace. Krocej niz Ty - wiec to jest dla Ciebie powod wywyższania się.

Słowo "kolejny" w tym przypadku ma na celu jeszcze bardziej ponizyć, dodajać takie "nie jestes nikim wyjatkowym, bedziemy Cie traktowac jak kolejnego uzytkownika ktory nic nie robi".

Także całą wypowiedzią ładnie podkreśliłeś, że na posadę UBT czy admina mozna wejsc ot tak, "zakładajac konto" i już.
Chcąc pokazać, że jesteśmy nie potrzebni bo "Jestem moderatorem, jestem wyzej, moge wiecej".

I wytłumacz mi fakt tego, że bierzesz udział w tym turnieju? Skoro "Nie uda się i tyle." 
 

Edytowane przez Marshallek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


9 minut temu, Marshallek napisał:

Widzę, że razem z Bezzim na jednych sankach. Popatrz na cały kontekst wypowiedzi. "Kolejny random zaklada konto".
A wiec też Ci coś wytłumacze.
Konta zakładają najczęsciej nowi uzytkownicy forum, którzy dopiero bedą sie z nim zapoznawac, co za tym idzie, nie maja zadnych rang, punktów jak i rowniez nie pełnią zadnych funkcji. Jak widzisz, jakies funkcje jednak pełnie, no konto mam prawie 3 miesiace. Krocej niz Ty - wiec to jest dla Ciebie powod wywyższania się.

Jak Ty nic totalnie nie rozumiesz, piszesz o wywyższaniu sie w miejsce gdzie Born napisał swoją opinię nie obrażając Ciebie. Jesteśmy na forum dłużej niż Ty i widzieliśmy mnóstwo tematów o turnieju stąd słomiany zapał na takie eventy. Masz wyjaśnienie słowa RANDOM, a dalej lecisz w zaparte jak to Ciebie bardzo obraziło - współczuję wrażliwości.

15 minut temu, Marshallek napisał:

Chcąc pokazać, że jesteśmy nie potrzebni bo "Jestem moderatorem, jestem wyzej, moge wiecej.

Powtarzam nie ma nigdzie wywyższania sie to jedynie subiektywna opinia osoby jako użytkownika forum, gdzie nie ma obrazy, A JEDYNIE ZDANIE na temat eventu. To Ty napisałeś zdanie prowokujacę także licz się z konsekwencjami.

Zamiast pokazać profesjonalizm jako organizator, pokazałeś że masz totalnie w du**e czyjeś zdanie, a moderacja może Ci nafiukać. Po co w takim razie pytasz ludzi o event skoro i tak go zrobisz, a zdania userów są dla Ciebie niczym i to TY mieszasz "ich" z błotem mimo wyrażonej opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Bezzi napisał:

współczuję wrażliwości.

Ja również wspołczuje mu wrazliwosci, napisałem tylko ze moze zrobic cos pozytecznego.
Poza tym nie wiem czemu sie udzielasz skoro od Ciebie nikt nic nie chce, a BorN ma swoje raczki i chyba potrafi napisac kilka zdan?
Teraz Ty jestes takim "kolejnym randomem" bo wypowiadasz sie w temacie nie dotyczacym Ciebie nie wprowadzajac nic nowego do owego tematu, bo za chwile wejdzie born i napisze dokladnie to samo co Ty.

Wiec jesli "kolejny random zaklada konto" jest dla Was opinia, dla mnie opinia jest.

"Wlasnie przez takich jak Ty się to nie udaje pewnie. Widząc masę takich wypowiedzi jak Twoja ludziom się odechiewalo pewnie."
"Do tego fakt że jesteś zielonym nie pozwala Ci się wywyzszac nad innych"
PS. Decyzja już zapadła, od jutra ruszają zapisy  możesz zamknąć temat, przynajmniej tyle przydatnego z Ciebie będzie w tym temacie"

 

Cytat

subiektywna opinia osoby jako użytkownika forum, gdzie nie ma obrazy, A JEDYNIE ZDANIE na temat eventu.


Określenie "kolejny random" raczej nie tyczy się EVENTU.

Po prostu subiektywnie wyraziłem zdanie na jego temat oraz jego wypowiedzi, gdzie nie ma obrazy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wy ludzie nie macie nic dobroci w swoich serduszkach...

Ostrzeżenie widzę zostało ściągnięte, więc nie ma sensu dalej tego ciągnąć.

 

@Marshallek , pamiętaj że to co dla niektórych jest słowem miłym, dla innych może byc obrazą. Ludzie są skomplikowani, a sytuacje w jakich się znajdują generują różne reakcje. Bądź bardziej powściągliwy w słowach.,

@Anime BorN. , Tobie już na pw coś na ucho szepnę, jednak wielce uradowany z tego ostrzeżenia nie jestem.

 

Pozdrawiam, 

Tommy Lee Jones

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...