Skocz do zawartości
skaj

[ZAMKNIĘTY]skaj warn

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeglądzie Twojego profilu widzę, że będziesz miał więcej niż 1 warn, ale tamten temat zostawię na ten czas do wyjaśnienia tego warna. 

Dział grafików nie nazywa się "konkurs na mistrza painta" Twoja praca to nie praca zrobiłeś grafiką zwykły spam, mimo to Master napisał, że mu sie podoba no cóż jakoś nie widzę żeby ustawił sobie Twoją prace na awatar. Kolejnym faktem jest to, że zostało napisane to po warnie przypadek? ;d 

Sam fakt, że Twoja praca jest dla beki to powód do warna, to nie off topic jak napisałem Ci w notatce. 

14. Użytkownicy robiący sobie żarty w zleceniami, będą nagradzani ostrzeżeniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jako ze zostałem poniekąd przywołany do tematu to chciałbym sie odnieść do tej sytuacji, @Bezzi  ja nie przeglądam forum 24/7 i fakt ze zostało to napisane po warnie nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. wszedłem na forum zobaczyłem zlecenie napisałem ze mi się podoba i można zamykać. Gdybym napisał to przed twoja interwencja @skaj nie dostałby warna??   Druga sprawa nie zmieniłem od razu awataru dlatego ze wtedy pisałem z telefonu i nie miałem takiej mozliwosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14. Użytkownicy robiący sobie żarty w zleceniami, będą nagradzani ostrzeżeniami.  
 
Praca zrobiona dla żartów, wszyscy jesteśmy tutaj kolegami i każdy każdego stara się bronić. Też obronie Cie Skaj i nie rób więcej takich głupot aby praca moderatorów nie szła na marne.  
 
Warn zostaje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...