Skocz do zawartości
Igrekzet

[ZAMKNIĘTY]Skarga w koszu?

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: dzis
Nick gracza: VEX
Dowody: ss
Świadkowie: nikt
Uzasadnienie Dlaczego skarga na niego została wprowadzona do kosza? On posiada supp admina oraz UBT a nie zna podstawowych komend? Kolega w poprzedniej skardze miał odpowiednie argumenty na jego nie kompetencje a ja dołączam jeszcze to

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Igrekzet napisał:

Dlaczego skarga na niego została wprowadzona do kosza?

Bo autor skargi nie przedstawił dowodów, zachowywał się agresywnie i zaczął wyzywać. Nie przeczytałeś tam mojej notatki?

Godzinę temu, Igrekzet napisał:

Kolega w poprzedniej skardze miał odpowiednie argumenty na jego nie kompetencje a ja dołączam jeszcze to

Co Ci na tym screenshocie nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie pasuje mi kolesiarstwo na tej sieci.Agresywnie ponieważ pisał to co myśli? Was prawda szczypie i to porządnie. Tylko tzw "przydupasy" mają cokolwiek do powiedzenia a zwykłych użytkowników w skrócie mówiąc opluwacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Igrekzet napisał:

Nie pasuje mi kolesiarstwo na tej sieci.

Kolesiarstwo - tego jeszcze nie słyszałem. 

Godzinę temu, Igrekzet napisał:

Agresywnie ponieważ pisał to co myśli? Was prawda szczypie i to porządnie.

Nie. Nikt nikomu nie broni pisać tego co myśli. Tylko że te myśli trzeba ubrać w odpowiednie słowa z czym autor tamtej skargi miał problem. 

Godzinę temu, Igrekzet napisał:

Tylko tzw "przydupasy" mają cokolwiek do powiedzenia a zwykłych użytkowników w skrócie mówiąc opluwacie.

Poproszę o dowody na te pomówienia. Tylko konkretne a nie jakieś wyssane z palca.
Nikogo nie opluwamy. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie pod warunkiem że nie łamie swoją wypowiedzią regulaminu. 

Czego się ta skarga tyczy tak w ogóle? Dalej nie wiem po co i czemu wkleiłeś jakiegoś screenshota z rozmowy na steam?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten ss dotyczy nie kompetencji supp admina oraz członka ubt który nie zna podstawowych komend.

@SUNN. #URLOP nie mów mi tu o pomówieniach , szanujmy się. Gdybyś stał z boku i patrzył na decyzję ludzi wyższych rang to też byś zauważył jak te decyzje to podejmowane w stosunku do zwykłego użytkownika a w stosunku do człowieczka z rangą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Igrekzet napisał:

Ten ss dotyczy nie kompetencji supp admina oraz członka ubt który nie zna podstawowych komend.

No okej, tyle wiem. Ale zapytałem co jest w nim takiego nie tak tzn. gdzie widzisz tę niekompetencję?

Godzinę temu, Igrekzet napisał:

nie mów mi tu o pomówieniach , szanujmy się

Przecież się szanujemy tzn. Ty rzucasz oskarżenia i póki co jak widać nie potrafisz/nie chcesz ich poprzeć czymkolwiek, podczas gdy ja próbuję nawiązać dyskusję. Więc proszę mi tu nie inputować braku szacunku.

Godzinę temu, Igrekzet napisał:

Gdybyś stał z boku i patrzył na decyzję ludzi wyższych rang to też byś zauważył jak te decyzje to podejmowane w stosunku do zwykłego użytkownika a w stosunku do człowieczka z rangą

Jakie decyzje? Konkrety proszę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Igrekzet Dostałeś pozwolenie na publikacje rozmowy? Jak domniemam nie.

Zabrania sie:

"- pisania treści, które zawie rają treści prywatne - np. cytaty rozmów ze skypa/gg - W celu uszanowania prywatności osób, które nie chciały publikacji jakiejś rozmowy."

Nie odchodząc od głównego tematu wypowiem sie jako opiekun oskarżonego. Vex zapytał Ciebie o to jak robi sie ss i twierdzisz, że brakuje mu kompetencji, a zadałeś sobie pytanie czy musi znać tę komende? Nie, nie musi, nikt tego nie wymaga ss lecą z automatu.

Mógł sobie wygooglować pytanie i równie szybko dostałby odpowiedź, ale zwrócił sie do kolegi, co w tym złego?

Do meritum dlaczego tutaj pisze to ja namawiam swoich ludzi żeby pytali jeśli czegoś nie wiedzą po to żeby nie robili błędów. Zrobił właściwie pytając, sam dużo pytam nikt nie jest chodzącą encyklopedią, zluzuj trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

@Bezzi jeśli ktoś wrzucił np takiego ss do internetu to już nie jest to treścią prywatną skoro zobaczylo to 12 osób i równie dobrze mogli to przesłać dalej. 

Edytowane przez Igrekzet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U nas ludzie uczą się cały czas i zbierają doświadczenie. Nie ma ludzi, którzy wszystko potrafią. Jeśli ktoś ma z czymś problem fajnie byłoby mu pomóc zamiast pisać skarge niczym konfidencik, chcesz zabłysnąć to próbuj dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...