Skocz do zawartości
D4rK

[ZAMKNIĘTY]Sezon

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim :D

Tak siedząc i grając właśnie na serwerze pomyślałem czy może nie zaproponowac aby kolejny sezon tuż po restarcie COD 400 żeby może on różnił się od innych to żeby były dostępne tylko klasy free dla każdego. Aby na tej jeden raz były zablokowane klasy premium i każdy z tych najlepszych i tych słabszych graczy mógł rywalizowac o top15 lub toplvl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie bez sens, ponieważ nie którzy zakupują swoje klasy premium tuż przed resetem i co wtedy z takimi graczami? Klasa przepada razem z pieniędzmi. Toplvl hmm bardzo dużo zależy od tego jak długo czasu spędza się na serwerze no i oczywiście umiejętności, a tego klasa premium czy zwykła nie zmieni. Ogólnie to sam pomysł jest całkiem w porządku lecz należało by najpierw poinformować graczy na początku nowego sezenu/resetu aby nie kupowali premium na następny lub po prostu zablokować możliwość kupna oczywiście nie pomijając poinformowania o tym osób grających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To może zablokujmy wszystkie klasy i grajmy bez klas? Pomysł dla mnie bez sensu, gracze kupuje klasy, płacą za nie i co mają być blokowane, żeby nimi nie grali... A jeśli chodzi o rywalizację o toplvl, to jest nie problem, najwyższy lvl możesz wbić każdą klasą, zależy ile grasz. Podobnie jest z top15, tylko wiadomo, że trzeba chociaż trochę umieć strzelać i tyle.

Jestem przeciwny temu pomysłowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Od każdego zależy jaki będzie nowy reset dla niego. Jak masz czas, ogarniasz - to potrafisz rozwalać innych nawet free klasą.

A jak ktoś zapłacił za premium - to niech inni nie marudzą, bo nie ma ktoś zrobić cos z pieniędzmi. Proste, że premium musi być lepsze. A da się zawsze znaleźć jakiś sposób, tylko trzeba spędzić trochę czasu.

Czyli krótko - beznadziejny ten pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Absurdalne jest aby wyłączać klasy premium (za które ktoś zapłacił). Spowodowałoby to tylko problem.

Takie coś nie ma prawa bytu.

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...