Skocz do zawartości
Tajniak

[ODRZUCONE]Podanie na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Tajniak
Wiek: 26
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem już na paru serwerach :).
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie: 11 lat.
Steam / NonSteam: NonSteam
Dlaczego Ty: Myślę, że przydała by się dodatkowa pomoc na serwerze, zwłaszcza wtedy gdy nie ma Administratora xD
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4 godziny (zawsze gdy mam czas)
Kontakt: gg: 1083637
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Tajniak/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teoretycznie non-steam powinien się dyskwalifikować, aczkolwiek przez (ostatnimi czasy) brak aktywności adminów przymknę na to oko.

Kojarzę cię z servera, wydajesz się całkiem w porządku, aktywność masz w porządku.

Czekam na wypowiedzi innych graczy i adminów. Aktualnie jestem na tak.

Pozdrawiam.

@Wicevil jest problem w braku kadry. Obgadam z kimś co z tym zrobić.

Edytowane przez HardeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie, trochę za wcześnie na to podanie. Co prawda grałem trochę z Tobą i wydajesz się okej, nie widziałem, żebyś łamał regulamin, jednak nic więcej nie mogę powiedzieć. Dodatkowo GT masz średnie, nie masz przegranych nawet 30h na serwerze, do tego NS. Jednakże, ostatnio nie jest za dobrze z aktywnością adminów, więc możnaby przymknąć oko.

Reasumując, na chwilę obecną pozostanę Neutralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak, niby jesteś, niby grasz, ale ja Cię raz widzę, raz nie, jak murzyn na pasach. Ale do rzeczy:

-NS

-grasz dopiero od tego resetu, GT takie +/-

-nie znam Cię w ogóle, nie próbujesz się zapoznać z serwem(z mojej perspektywy)

Narazie jestem na NIE, może zmienię zdanie.

Ps. @HardeQ - meltor pisał, że musi być steam. Zgadzam się z tym bo potem problemy się robią jak z szakirą - tu inne GT, tu niewiadomo czy on czy nie, itd.

A potem się zlecą inni i przykladowo 6/15 adminów będzie miało steama. Nie róbmy zbędnego brudelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...