Skocz do zawartości
Ye_Qiu

[POZYTYWNE]Ban z Zazdrości :>

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Ye Qiu

Godzina, data zdarzenia: 2018-06-02 22:50

Mapa: awp_ccc

STEAM_ID / IP:  83.10.22.222  / STEAM_2:0:1000698997

Uzasadnienie: Powód bana : Nabijanie rankingu na multi koncie , No więc grałem sobię z graczem "Lolls i nagle wbił pan Flatron *Nie pamietam nicku* i powiedzialem ze topka mu ubyła to Pan Admin dał mi bana, za ponoc nabijanie rankignu na multi koncie hahaha, grałem tyle godzin i zabijalem tyle ludzi więc no nie czaje tego bana totalnie,  nie wiem czy to serio z zazdrosci czy czegoś innego, z góry dziekuje za UB :)

Edit: Odbyło się to na Cod Mod 500k

Edytowane przez Ye_Qiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Bezzi a jak mam te dowody dostarczyć ? Ja sprawdzałem codziennie serwer i tu dziś jeszcze raz sprawdziłem i nagle miał 2200 coś czy jakoś tak kili a to praktycznie jest nie możliwe na serwerze gra zaledwie 10 osób 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, DjFLATRON napisał:

@Bezzi a jak mam te dowody dostarczyć ? Ja sprawdzałem codziennie serwer i tu dziś jeszcze raz sprawdziłem i nagle miał 2200 coś czy jakoś tak kili a to praktycznie jest nie możliwe na serwerze gra zaledwie 10 osób 

 

Jeżeli mogę dodać i się wypowiedzieć to przypominam że jest Odradzanie, przez te odradzanie można zabijać wiele razy graczy. Jeżeli mi nie ufasz Sprawdz HTLV z godzin 16 etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...