Skocz do zawartości
Morderca

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie Niesamowity

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Niesamowity

Wiek: 27

Doświadczenie (w byciu adminem): byłem adminem kilka razy

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5

Staż w CS-sie: około 17 lat

Steam / NonSteam: STEAM_0:1:7229251

Dlaczego Ty: ponieważ zawsze przydadzą się dodatkowe ręce do pracy, na serwerze obecnie jest 5 adminów i nie zawsze mogą wejść, chcę pomoc żeby jak  najczęściej był Admin na serwerze aby pilnował porządku i uprzyjemniał spędzany czas na nim.

jaki dziennie poświęcasz na CS-a:1-2h

Kontakt: steam/pw

Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Niesamowity/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak
Doświadczony jako admin i op, powalająca aktywność oraz adminów na serwerze jest malutko. Poza tym zgłasza spalonych w odpowiednim dziale.
Nie widzę przeszkód, powodzenia! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywny, z doświadczeniem. Nie widziałem, żeby były z nim jakieś problemy. Zgłasza mi nie raz graczy na u@/steam. Bardzo dobry kandydat na admina, tym bardziej, że nas jest dość mało. Jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak!
Często bywa na serwerze a jak wiemy adminów jest mało i nie są też często nawet gdy piszemy na forum, nie ma z nim problemow a dodatkowy admin to zawsze mniej cheaerów zwłaszcza, że jest ich coraz więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Morderce każdy starszy użytkownik kojarzy na MG chociażby z coda 200, jak wszedłeś na server to od razu ogarnąłem, że Niesamowity to Ty i cieszę się, że z nami zostałeś.

Nie ma co rozmawiać o warunkach, wszystkie są spełnione. 

Witamy w gronie adminów, zgłoś się ze swoim STEAM ID do któregoś z super adminów aby dodał ci rangę i flagi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...