Skocz do zawartości
^PoPus^

[ODRZUCONE]UBTeam- PoPus?

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ^PoPus^ (Forum: PoPus)
Wiek: 19
STEAM_ID: STEAM_0:0:224728696
Link do BanID: http://banid.pl/kto?to=0:0:224728696

Doświadczenie w ocenianiu: Powiem tak , problemu raczej nie mam z tym aim, sh to raczej łatwe do ogarnięcia. Może być troszkę gorzej z WH ale też powinienem dać radę , nawet jak bym miał siedzieć z 3h kiedyś by się rozpisało;)
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Powiem tak , miałem styczność korzystania z AMXBANS. Nic trudnego to nie jest.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Ze 2 razy SS może miałem i kiedyś ban za miny ale to stare czasy
Dlaczego Ty?: Chciałbym zdobyć nowe doświadczenie, jak i pomóc obecnym UBT w szybszym rozpatrzeniu SS , czy odwołań od bana.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Co róż jestem na forum,  na telefonie czy jak gram na laptopie.
Miesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie): Kiedyś byłem adminem COD MOD 45k i teraz więc  raczej TAK :)
Dwumiesięczny staż na forum: (Tak/Nie): Tak
Coś od siebie: Chciałbym dostać szansę w byciu UBT , jak i zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...