Skocz do zawartości
nyx

Taki pomysł :)

Rekomendowane odpowiedzi

To znów ja :D Mam propozycję zeby tych graczy co nie wyszli z respa tt automatycznie wyrzucało z serwera :D widziałem to kiedyś na jakims serwie że jak został dłużej na respie to kickowało gracza .Często sie zdarza że jakis gracz woli pokampic i poczekać :) 
Pozdrawiam nyx :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@nyx Jeden problem rozwiążemy, a wygenerujemy dwa nowe. Będzie wywalać przy okazji tych którzy się cofnęli albo rotowali bo CT przycisnęło ;) Coś czuję że na jednego słusznie wyrzuconego gracza przypadałoby kilku którzy nie powinni dostać kicka xd Były takie zamysły żeby to zautomatyzować ale niestety nawet najlepszy plugin będzie miał bardzo wysoki odsetek niesłusznych kicków, a to przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydaje mi się, że taki plugin byłby bardzo dobrą opcją zwłaszcza wtedy, kiedy nie ma żadnego admina na serwerze i nikt nic nie może zrobić kiedy TT notorycznie siedzą na respawnie, ale jak napisał kolega wyżej może to przynieść efekt odwrotny od zamierzonego dlatego sądzę, że nie ma co kombinować. W takich sytuacjach najlepiej grać na czas i zamiast się wychylać bądź lecieć na respawn TT wyczekać gdzieś na nich aż sami się wychylą. Jedynie co mogę zaproponować w tym temacie to dodanie informacji w HUD o wyjściu z respawnu w momencie kiedy upłynie czas możliwości tam bycia to znaczy po 1:30 by komunikat się pojawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, sypkilopez napisał:

Wystarczy ze plugin będzie działał w określonym czasie mapki tzn. 0d 1.30 d0 1.20 i wywali tych graczy co są na respie a kto po tym czasie na respa powróci ten bana nie dostanie

Nie, właśnie nie wystarczy. To nic nie zmieni. Nadal będą wylatywać gracze którzy wracali, cofali się albo przechodzili przez respa na inny bombsite.

3 godziny temu, Kraszer napisał:

Jedynie co mogę zaproponować w tym temacie to dodanie informacji w HUD o wyjściu z respawnu w momencie kiedy upłynie czas możliwości tam bycia to znaczy po 1:30 by komunikat się pojawiał.

Jest to jakaś opcja ale... Są komendy/regulamin i /resp, jest regularne info na czacie, do tego są bindy od adminów i nawet sami gracze informują o zakazie. Nawet jak ktoś nie wie że nie można kampić na respie po 1:30 to prędko się o tym dowie. Problem polega na tym że w większości przypadków gracze wiedzą o zakazie kampienia na respie i po prostu ten zakaz łamią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 godzin temu, SUNN. napisał:

Nie, właśnie nie wystarczy. To nic nie zmieni. Nadal będą wylatywać gracze którzy wracali, cofali się albo przechodzili przez respa na inny bombsite.

Jest to jakaś opcja ale... Są komendy/regulamin i /resp, jest regularne info na czacie, do tego są bindy od adminów i nawet sami gracze informują o zakazie. Nawet jak ktoś nie wie że nie można kampić na respie po 1:30 to prędko się o tym dowie. Problem polega na tym że w większości przypadków gracze wiedzą o zakazie kampienia na respie i po prostu ten zakaz łamią ;)

raczej chodzi o ten czas kiedy nie ma na serwie żadnego admina :)

bo jak jest admin a ktoś kampi na respie to wystarczy napisac na u@ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie.

Chcemy aby na naszym serwerze było jak najwięcej osób, przez co nie utrudniajmy tego w ten sposób prowadząc do dodatkowej irytacji gracza.

Z tego co mi wiadomo jest już pewien zamysł co do tego, na dniach na pewno się wszystkiego dowiecie.

Wilk syty i owca cała.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...