Skocz do zawartości
1997

 zamknięty Jakie komendy są niedopuszczalne?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym stworzyć swoje cfg od nowa, w związku z tym muszę zadbać o to, aby nie znalazło się w nim nic nieodpowiedniego. Pytanie jak w temacie, jeśli był podobny to proszę o przekierowanie.

Czytałem regulamin i nie mam zamiaru wprowadzać sobie żadnych ułatwień typu modele itd., to oczywiste. Chodzi mi jedynie o niedozwolone komendy.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :zwyciestwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witaj.

Swego czasu było coś na stronie Azereus.pl gdzie mogłeś zrobić upload swojego config'u i tam automatycznie wyświetlało które komendy są złe, niestety domena już nie funkcjonuje dlatego najlepiej wejść na stronę ESL.

https://play.eslgaming.com/archive/esl-europe/pl/cs/rules/#zalozenia

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@1997 w zasadzie dopóki nie zaczniesz mieszać w podejrzanym kierunku (zmniejszenie recoilu (albo no-recoilu), aliasów "na aima" czy jakieś wyszukane hocki klocki na bunnyhope itp.) to możesz spać spokojnie. Zresztą nawet ciężko coś nakombinować bo takie rzeczy są w większości wyłapywane przy wejściu na serwer (więc nikt nawet jakoś nie myślał żeby dopisywać to do regulaminu) xd

Aaa dobrze że sobie przypomniałem: gl_monolights na  "0" i z tym lepiej nie kombinować, bo plugin jakoś dziwnie na to reaguje i potem nie zobaczysz serwera.

PS. Grasz na non-steam? Jaki protokół?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Napisano (edytowane)

@SUNN. v43 jeśli o to chodzi, non-steam.
Chętnie kupiłbym steama w końcu, bo irytują mnie bany XD, mając steama nie będę ich wyłapywał? Bo nie znam się na tym zupełnie. Gdy była era 1.6 to grałem w quake 3 i na nim się skupiałem, wolałem większą dynamikę, ale, że dziś na cs 1.6 można znaleźć jeszcze wiele nawet pełnych serwerów w przeciwieństwie do q3 to od jakoś 2 lat do csa wracam raz na jakiś czas.
cs 1.6 na steamie jest za 4 zł z tego co widzę (nie wiedziałem, że tak tanio o.O), a na allegro konta po 10 zł. Co najlepiej wybrać i czym się to różni? (naprawdę, nieogar ze mnie w tym temacie, zwłaszcza, że ze steamem ogółem to też do czynienia nie miałem za bardzo).

EDIT: A, bo wyprzedaż jest, temu tak tanio! :D

Edytowane przez 1997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niektórzy admini myślą, że mając non steama i grając za********e od razu trzeba być odpalonym dlatego sądzę, że na bana byś miał zdecydowanie mniejsze szanse jakbyś śmigał na steamie. Z doświadczenia wiem, że tak jest i wiem, że może to brzmieć głupio, ale taka jest prawda. Czym się rożni konto na allegro od promocji na steam? Na pewno ceną i rocznikiem - jeśli nie zależy Ci na roczniku to sobie kup za 4 zł grę i miejmy nadzieję, że będziesz miał spokój od banów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 1.07.2018 o 14:48, 1997 napisał:

Chętnie kupiłbym steama w końcu, bo irytują mnie bany XD, mając steama nie będę ich wyłapywał?

No tego to akurat nikt i nigdy Ci zagwarantować nie może ;)

W dniu 1.07.2018 o 14:48, 1997 napisał:

cs 1.6 na steamie jest za 4 zł z tego co widzę (nie wiedziałem, że tak tanio o.O), a na allegro konta po 10 zł. Co najlepiej wybrać i czym się to różni?

Jak założysz swoje konto steam i kupisz csa to takie konto jest w 100% Twoje. Kupując z allegro konto uzyskujesz ale jeśli nie kupisz innej gry na to konto, to w przypadku kradzieży konta steam support nie będzie mógł Ci pomóc bo jedną z metod weryfikacji jest podanie cd-keya albo dowodu zakupu (przynajmniej kiedyś tak było). No i oczywiście na swoim steamie, Twoje konto będzie miało rocznik 2018 i 0h w grze, a konto z allegro możesz trafić na choćby rocznik 2004 i jakieś tam godziny nabite. Aha no i bardzo ważne jest to, że kupując swoje konto sam za nie odpowiadasz więc ryzyko złapania VAC jest nikłe. W przypadku konta z allegro czasami różnie z tym bywa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...