Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na serverze cod 200 lvl nie ma żadnej administracji cheaterzy są praktycznie pół dnia a admina nie ma a admini którzy są potrafią np zmienic mape a nie potrafią np dać bana za txt, typowe chamstwo i ogólnie to według mnie to jest troszkę niepoważne że trzeba mieć kupionego cs'a na steamie by być adminem proszę zwrócić na to uwagę i zrobić tzw "selekcję" na administratorów" nadali by się np Sebastian oraz Soogood97. Proszę to przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolega dobrze prawi. Sam bylem swiadkiem takiej sytuacji. Nawet jak gralismy razem byly takie akcje wiec jestem za tym aby zrobic selekcje lub przymknac oko na NS. Zwlaszcza, ze sa wakacje i pelno dzieci na aimie. A dawanie jakis dowodow na zaniechanie obowiazkow przez admina.. coz nie zawsze da sie to uwiecznic na demku albo ss a siedzenie caly dzien na spec i czekanie na ten moment troche bez sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Fakt jest tam mnóstwo cheaterów. Co chwilę dosłownie jest zgłoszenie na cod 200, że jakis cheater gra. 

1 godzinę temu, Pol czlowiek napisał:

według mnie to jest troszkę niepoważne że trzeba mieć kupionego cs'a na steamie by być adminem

Jak dla mnie poważne i jest ok z steam. 

1 godzinę temu, Pol czlowiek napisał:

na administratorów" nadali by się np Sebastian oraz Soogood97

Jak kupią cs na steam ok, ale bez steam jak dla mnie odpada.

Ogólnie fakt trzeba coś z tym zrobić, ale póki nie będzie chętnych na pomoc w administracji cod 200  ze steam, to zostają tylko zgłoszenia na chatboxie oraz dział "zgłoś cheatera". Nie jest to problem wejść na spect nagrać demko i wraz ze sidem cheatera wrzucić na forum, a w taki sposób pomożecie w zwalczaniu cheaterów bez steam. 

Jestem na nie by zdjąć steam z wymagań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem chętny fakt faktem składałem podanie, ale sie nie udało bo za mało godzin oraz nie miałem steama ale jestem codziennie na serverze siedze tyle ile mam czasu no i duzo wiem o graczach kiedy sie odpalaja bo znaja adminow i wgl a kontakt steam moge podac moge jak jestem przy komputerze wejsc na server i zbanowac wiec tak:

Steam jest do kontaktu

Ogarniam gre

Znam ludzi grajacych

i chce wniesc cos od siebie zeby ten server sie utrzymal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie. admin z NS jest tak samo odpowiedzialny jak ze Steam. Dlatego byłbym za zniesieniem tego wymagania. Zawsze mozna zrobic wiekszy "przesiew" w podaniach, ktore by zawalaly forum. Jednak w obecnym czasie przydaloby sie pare nowych osob. Wiecej cheaterow= mniej graczy a co za tym idzie serwer pod upada.. Wiec szanowni moderatorzy zastanowcie sie nad tym bo moze to pomoc w przywroceniu normalnosci na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze dla osób w waszym wieku wydać te 20zł na głupie konto steam z cs nie powinno być jakimś większym problemem.
Po drugie chłopaki widzę, że macie jakiś "problem" do administracji ale ze strony graczy nie wyrażacie jakichkolwiek chęci pomocy. Macie możliwość nagrania demka i zgłoszenia delikwentów na forum o czym żaden z was nie pomyślał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdy ma życie prywatne i wiadome jest, że nikt nie będzie grał na serwerze 24h na dobę.
Narzekacie na administrację, a sami nie możecie nagrać kilkuminutowego demka na delikwenta lub wstawić ss'a jak ktoś łamie regulamin na forum. - wyżej to zostało wspomniane.
Rekrutacja na admina jest cały czas otwarta, możecie spróbować swoich sił, STEAM jest obowiązkowy.
Następnym razem piszcie wszystko w jednym poście, bo po to jest opcja edytuj, a narobiliście w większości tylko niepotrzebnego spamu.
Pozdrawiam i zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...