Skocz do zawartości
musesport

 zamknięty Skarga na Adminke Czarna

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:8 Sierpnia 2018
Nick gracza:Czarna
Dowody:proszę o przejrzenie zawartości hltv z godziny 14.15 do godziny 14.50 jak sie nie mylę.
Świadkowie:Brak ale każdy wie jaka panuje kultura
Uzasadnienie:Niedawno zostałem zbanowany przez waszą koleżankę pod pretekstem że kogoś wyzywałem , aktualnie mogę powiedzieć że gracze naganie sie wyzywają i jest to akceptowane przez waszą koleżankę zaznaczam, wyzywają sie cała sytuacja polega na tym że znowu zgłosiłem na u@ jak była czy słyszała jak ziomek wyzywał kogoś ona mnie zignorowała dalej zaczeli przeklinać oczekuje ktoś odemnie kultury a sam jej nie ma ona to akceptuje i ma wywalone na to za przeproszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekawe czy kiedyś się doczekam skargi chociaż z jednym dowodem na moją winę czy dalej będę musiała dowody dostarczać ja na winę gracza i na swoją jak zawsze niewinność... 9_9 Jeszcze Ci mało po ostatnim odwołaniu? Piszcząc skargę dowody na niby moją winę masz dostarczyć Ty. Nikt za Ciebie tego nie zrobi a zwłaszcza ja. Tak więc czekam na dowodziki a później zaczniemy dyskusje.

Edytowane przez ~Czarna~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o moje zdanie, to skarga do zamknięcia. Temu graczowi po prostu żal dupe ściska (wybaczcie sformułowanie) po ostatnim banie i na siłe szuka problemów.. Ostatnio sobie z kimś tam śmieszkowałem i wtedy akurat nie przeklinałem (nie mówie, że jestem święty :D) A on odrazu z mordą do mnie czemu przeklinam i czemu mnie nie zbanują jak jego zbanowali. To jest po prostu śmieszne. Ten gracz na siłe chce pokazać, że został zbanowany nie słusznie, a patrząc na jego zwroty chyba nikt nie ma wątpliwości. Można to porównać do męskiej dumy, tylko w tym przypadku to bardziej chłopięca

Btw. Nie chce powtarzać słów czarnej, ale skarga bez dowodów chyba leci :P

@musesport Przestań w końcu szukać dziury w całym i daj sobie siana. Uważasz, że 3 dni to był za długi ban a wg. mnie po słowach o rodzicach to był za krótki. Przyjmij w końcu z pokorą tego bana, który Ci przecież już minął pare dni temu i nie szukaj na siły zaczepki, bo ban był sprawiedliwy. A jeśli wg. Ciebie dalej czarna nie banuje za kulture etc etc to wejdź sobie w amxbansa, wejdź w "szukaj" wpisz kultura i zobacz ile banów za jej brak daje. (przypomne, że bans był niedawno resetowany). Przy czym często gracze po upomnieniach się opamiętują i przestają. 

@musesport zajmij sie teraz szukaniem dowodów bo nikt specjalnie dla Ciebie nie bedzie ogladal demka 30 minut. Podaj czasy

Edytowane przez klqs serio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


20 minut temu, klqs serio napisał:

Jeśli chodzi o moje zdanie, to skarga do zamknięcia. Temu graczowi po prostu żal dupe ściska (wybaczcie sformułowanie) po ostatnim banie i na siłe szuka problemów.. Ostatnio sobie z kimś tam śmieszkowałem i wtedy akurat nie przeklinałem (nie mówie, że jestem święty :D) A on odrazu z mordą do mnie czemu przeklinam i czemu mnie nie zbanują jak jego zbanowali. To jest po prostu śmieszne. Ten gracz na siłe chce pokazać, że został zbanowany nie słusznie, a patrząc na jego zwroty chyba nikt nie ma wątpliwości. Można to porównać do męskiej dumy, tylko w tym przypadku to bardziej chłopięca

Btw. Nie chce powtarzać słów czarnej, ale skarga bez dowodów chyba leci :P

@musesport Przestań w końcu szukać dziury w całym i daj sobie siana. Uważasz, że 3 dni to był za długi ban a wg. mnie po słowach o rodzicach to był za krótki. Przyjmij w końcu z pokorą tego bana, który Ci przecież już minął pare dni temu i nie szukaj na siły zaczepki, bo ban był sprawiedliwy. A jeśli wg. Ciebie dalej czarna nie banuje za kulture etc etc to wejdź sobie w amxbansa, wejdź w "szukaj" wpisz kultura i zobacz ile banów za jej brak daje. (przypomne, że bans był niedawno resetowany). Przy czym często gracze po upomnieniach się opamiętują i przestają. 

Tylko że ja użyłem zwrotu twoja stara nie powiedziałem o co chodzi tak więc daruj sobie obelgi w moją stronę , jeżeli ma być sprawiedliwość nikt nie klnie i sie nie wyzywa a nie dyskryminujecie ludzi na serwerze banując ich po czasie oraz traktując z góry. Nie szukam na siłę zwady ale oczekuję sprawiedliwości i nic po za tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@musesport Jeżeli widzisz, że gracze się wyzywają, obrażają itd to wystarczy, że zrobisz ssa, zapiszesz ich IP/SId i zgłosisz na forum w dziale skarg. Pamiętaj, że na serwerze zazwyczaj przebywa ponad 25 (?) osób i admin nie zawsze wszystko widzi.  Z tego co się orientuję to na serwerze można przeklinać - wiadomo, że umiar trzeba znać. Zauważyłem, że od poprzedniego odwołania szukasz problemu tam gdzie go nie ma - siedzisz na serwerze, bacznie obserwujesz co robi Czarna, czekasz na jej "przewinienie" i lecisz na forum pisać skargę. Przeczytałem logi z Twojego pierwszego tematu i  powiem Ci, że się popisałeś. Wbij sobie do głowy to, że takie teksty nie będą tolerowane na naszych serwerach. Tak jak już wcześniej wspominałem - przeklinać można, wiadomo że czasem każdemu zdarzy się "rzucić mięsem" Natomiast kiedy osoba nadmiernie przeklina, wyzywa, obraża itd to chyba jasne jest, że takie za takie zachowanie owa osoba zostanie zbanowana. Na dostarczenie dowód masz 24 godziny, w innym przypadku temat wyląduje w koszu.

Pozdrawiam, 

Ja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 8.08.2018 o 17:42, aureox napisał:

@musesport Jeżeli widzisz, że gracze się wyzywają, obrażają itd to wystarczy, że zrobisz ssa, zapiszesz ich IP/SId i zgłosisz na forum w dziale skarg. Pamiętaj, że na serwerze zazwyczaj przebywa ponad 25 (?) osób i admin nie zawsze wszystko widzi.  Z tego co się orientuję to na serwerze można przeklinać - wiadomo, że umiar trzeba znać. Zauważyłem, że od poprzedniego odwołania szukasz problemu tam gdzie go nie ma - siedzisz na serwerze, bacznie obserwujesz co robi Czarna, czekasz na jej "przewinienie" i lecisz na forum pisać skargę. Przeczytałem logi z Twojego pierwszego tematu i  powiem Ci, że się popisałeś. Wbij sobie do głowy to, że takie teksty nie będą tolerowane na naszych serwerach. Tak jak już wcześniej wspominałem - przeklinać można, wiadomo że czasem każdemu zdarzy się "rzucić mięsem" Natomiast kiedy osoba nadmiernie przeklina, wyzywa, obraża itd to chyba jasne jest, że takie za takie zachowanie owa osoba zostanie zbanowana. Na dostarczenie dowód masz 24 godziny, w innym przypadku temat wyląduje w koszu.

Pozdrawiam, 

Ja

 

Dowodem jest demko z hltv, waszym obowiązkiem jako administratorów jest obejrzenie-przejrzenie demka choćby one trwało 3 dni a nie ciągłe wasze kpiny mnie irytują jak nie umiecie spełniać waszych obowiązków to nie bierzcie sie za coś czego wam sie nie chce to wszystko z mojej strony. Aha i zaoszczędź sobie porad typu zrób ss ,jak ktoś gada przez  mic ma robić ss człowieku zastanów się co ty piszesz, i nie szukam problemu tylko jak ktoś nie umie być administratorem niech robi wypad i gra w pac mana a nie w csa. Bo według mnie bana dostałem nie słusznie, waszym pod tekstem było to że powiedziałem (twoja stara)- czy to kogoś to uraziło to was najbardziej zabolało tylko że nie napisałem na rodzica przekleństwa a dane przekleństwa były przenośnią tak jak ty to piszesz czasem ktoś rzuci mięsem to jak nie mogę napisać np ch*j k***a albo szmata jebana na czacie dyskryminujecie mnie nie wiem czemu .Wasza koleżanka czarna ,nie nadaje sie na Administratorkę bo olewa co się piszę do niej na u@ -następna sprawa jest taka twierdzi że ja zgłaszam ludzi co grają u was już trochę, a skąd wie że to jest ten sam ziomek może ma ktoś ten sam nick na inny ip brak doświadczenia według mnie jest u was adminką bo ma cyc i pic nic po za tym a doświadczenia w adminowaniu zero. Dodam również że data i godzina jest podana jeżeli ktoś potrafi może sobie pobrać a jak ktoś ma to gdzieś to już jego sprawa.

 

Edytowane przez musesport
dane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, musesport napisał:

Dowodem jest demko z hltv, waszym obowiązkiem jako administratorów jest obejrzenie-przejrzenie demka choćby one trwało 3 dni

Nie, Twoim obowiązkiem jako autora skargi jest dostarczenie konkretnego dema lub innych dowodów. Nikt nie będzie tracił czasu na udowadnianie Twoich słów, skoro musisz zrobić to TY.

10 godzin temu, musesport napisał:

Bo według mnie bana dostałem nie słusznie, waszym pod tekstem było to że powiedziałem (twoja stara)- czy to kogoś to uraziło to was najbardziej zabolało tylko że nie napisałem na rodzica przekleństwa a dane przekleństwa były przenośnią tak jak ty to piszesz czasem ktoś rzuci mięsem to jak nie mogę napisać np ch*j k***a albo szmata jebana na czacie dyskryminujecie mnie nie wiem czemu

Ty serio nie widzisz różnicy między obrażaniem a przeklinaniem? Po raz tysięczny - przeklinać można (bez przesady) - obrażać nie można. Jak mam Ci to wyłożyć żebyś zrozumiał?

10 godzin temu, musesport napisał:

czy to kogoś to uraziło to was najbardziej zabolało tylko że nie napisałem na rodzica przekleństwa a dane przekleństwa były przenośni

Taaa niezłe bajki. Skoro nie rozumiesz znaczenia słów lub masz problem z oszacowaniem ich szkodliwości to ich po prostu nie używaj. Może po wakacjach nauczycielka Ci wyjaśni to lepiej ;)

10 godzin temu, musesport napisał:

Wasza koleżanka czarna ,nie nadaje sie na Administratorkę

Akurat to czy się nadaje czy nie, oceniam ja i Administracja.

10 godzin temu, musesport napisał:

olewa co się piszę do niej na u@

Wyjaśniłem Ci to już w odwołaniu.

10 godzin temu, musesport napisał:

następna sprawa jest taka twierdzi że ja zgłaszam ludzi co grają u was już trochę, a skąd wie że to jest ten sam ziomek może ma ktoś ten sam nick na inny ip

Ale wiesz że każdy gracz Steam ma unikalny SteamID i nie można się pod niego podszyć? Ba, serwer nawet nie wpuści takiego gracza bo wykryje fake clienta.

10 godzin temu, musesport napisał:

brak doświadczenia według mnie jest u was adminką bo ma cyc i pic nic po za tym a doświadczenia w adminowaniu zero.

Myślę że brakiem doświadczenia świecisz tutaj Ty, sądząc po powyższym zdaniu o podszywkach ;)

10 godzin temu, musesport napisał:

Dodam również że data i godzina jest podana jeżeli ktoś potrafi może sobie pobrać a jak ktoś ma to gdzieś to już jego sprawa.

Skoro podałeś datę i godzinę to wrzucenie dema zajęłoby Ci minutę. No cóż, trudno.

PS. Do zobaczenia na serwerze :) Graj póki masz wakacje i wolne od szkoły, tylko wyhamuj słownictwo bo z tego co widzę kolejnego bana raz dwa wyłapiesz z takim podejściem.

muse 2.jpg

 

Skarga odrzucona z powodu braku dowodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...