Skocz do zawartości
Doman

Brodaty fan anime

Rekomendowane odpowiedzi

 

Doman

Sados

12638746_zdj.jpg (ten po prawej)

Dzień Dobry! Dzisiejszym gościem będzie Sados- dorosły, brodaty fan anime, który opowie nam co nieco o sobie.

No to tak mam na imię Kuba, mieszkam i pochodzę z Łomży. Na sieci jest parę dobrych lat. Jestem wielkim fanem Naruto i kiedyś pogrywałem sobie w kosza.

Pogrywałeś w kosza bardziej profesjonalnie(treningi, mecze, zawody) czy raczej tak 4fun z kolegami na boisku od czasu do czasu?

Profesjonalnie, mam za sobą nawet jeden sezon w trzeciej lidze :P 

Uuu, to dobry materiał na drugiego Marcina Gortata z Ciebie :D dlaczego przestałeś kontynuować swoją pasję jaką była koszykówka?

Hmmm przez złe decyzje, które podejmowałem. Miałem możliwość po zakończeniu gimnazjum grać dalej w innym mieście ale stwierdziłem, że zostaję w Łomży i teraz pogrywam tylko w szkole.

Trochę słabo, ale zawsze będziesz mógł się pochwalić, że byłeś profesjonalnym koszykarzem :D Wspomniałeś wcześniej, że jesteś wielkim miłośnikiem Naruto, dlaczego akurat Naruto?

A z tym związana jest bardzo śmieszna historia. Pamiętam jak Naruto leciało chyba na jetixie, obejrzałem parę odcinków po czym bardzo się wkręciłem jednak moi rodzice stwierdzili, że rezygnujemy z kablówki bo za dużo kanałów a i tak się tego nie ogląda. Na moje szczęście mój brat cioteczny mieszkał w drugim rogu bloku i latałem oglądać do niego. Bywało tak, że spóźniony na odcinek latałem sąsiadom bo balkonach, żeby zdążyć.

No proszę, czego to wierny fan nie zrobi dla odcinka :D Mam nadzieję, że jak tak skakałeś to nie zniszczyleś żadnej doniczki ani nic ^_^ Gdy obejrzałeś kilka-kilkanaście odcinków to też zacząłeś udawać Naruto i robić pieczęcie? :D 

Miałem wtedy 7 lat, więc to chyba oczywiste.

ja miałem dokładnie 2x więcej jak zacząłem, a też formowałem pieczęcie :kappa: . Wydaje mi się, że powinniśmy zamknąć temat Naruto, bo o tym można rozmawiać bez końca. Poza oglądaniem co czwartek serii, co Cię jeszcze interesuje? Jakie masz pasje? 

Jedną z takich większych pasji jest siłownia. Teraz na okres wakacyjny przerzuciłem się street workout bo fajnie się trenuje na świeżym powietrzu. Jestem też pasjonatem muzyki.

Ooo, to wspólne pasje możesz dzielić z Malu :D Jakiej muzyki słuchasz? 

Zdecydowanie rap ale lubię też posłuchać starych dobrych polskich klasyków. Ciekawe jest to, że kiedyś dużo słuchałem rocka ale od paru lat w ogóle mi się to nie podoba.

Np. Cykady na cykladach, zegarmistrz światła purporuowy- polecam :D Wspomniałeś, że masz kuzyna, a posiadasz jeszcze brata bądź siostrę? 

Tak, mam brata i siostrę i jestem najstarszy z naszej trójki.

Będąc w domu masz jakiegoś pupila, z którym się byś pobawił czy to raczej nie Twoja bajka?

Mam psa, ale zabawę z nim zostawiam młodszym w tym domu.

Jesteś już dorosły, więc zapewne masz mało czasu. Wspomniałeś kiedyś, że chodzisz do technikum. Jaki to kierunek i co planujesz potem?

Technikum o kierunku handlowym. Co planujesz potem? Bardzo dobre pytanie sam szukam odpowiedzi.

Przyjdzie z czasem zapewne :D Lubisz czasami zabalować i dać w długą czy jesteś raczej typem spokojniejszej osoby? 

Lubię zabalować szczególnie teraz jak są wakacje i pieniążki po robocie.

Aaa, no i wszystko jasne :D jak zabawy to i dupeczki :D masz jakiś wymarzony typ kobiety czy raczej niekoniecznie? 

Niekoniecznie, to już samo z siebie wychodzi czy podbijać czy nie :D 

Hahaha, wiedziałem :D Jak spędziłeś wakacje poza pracą? Wyjeżdżałeś gdzieś z rodziną lub znajomymi?

Wyjeżdżałem ze znajomymi. Wczoraj wieczorem wróciłem z tripa nad jeziorko.

Ooo, no i fajnie, na MH wydajesz się byc nowy, mam rację? 

Nie, koło 5 lat jestem na sieci.

Sporo. Dziwne że się wcześniej nie poznaliśmy na sh czy to na serwerze :D jakie funkcje pełniłeś poza obecną na naszym forum?

Nie poznaliśmy się bo miałem sporą przerwę. Parę lat temu byłem adminem na serwerze aim/awp.

Aaa, to sporo tłumaczy. W ciągu tych 6 lat Twojej obecności tutaj podobają Ci się zmiany, które tutaj zaszły? 

Zmiany są jak najbardziej dobre. W końcu przymykane jest oko na wiek co kiedyś eliminowało mnie z posady którą obecnie posiadam bo cod200 był uważany za "lepszy" serwer.

Wiesz, zazwyczaj jak dasz 13'latkowi admina to po pierwszym dedzie od razu banuje pół serwera, bo jego zdaniem nic nie grają, wiesz o co chodzi. Planujesz coś jeszcze na naszym forum? Jakieś podanie?

W sumie to wyjdzie samo z siebie. Wszystko zależy od wolnego czasu.

Teraz wrócimy do dawnej tradycji wywiadów, czyli szybkich pytań, które zapoczątkowała Missia. Lubisz mnie? :x 

Pewnie, jesteś mega pozytywną osobą na tym forum.

Ooo, dziękuję ^_^ Dlaczego trzeci Hokage był tak niekompetentny i nie mógł zaradzić zbliżającemu się powstaniu? 

Już dziadek Sarutobi za stary był :P

Dwie kobiety na raz czy 10L trunku?

Pierwsza opcja brzmi lepiej :D 

Czarnoskóra czy Chinka?

Kurde trudny wybór. Niech będzie czarnoskóra.

Niebieski czy czerwony?

Niebieski

1MLN złotych i bycie samotnym czy znajomi i rodzina?

Do lustra nie będę pił, więc oczywiste, że rodzina i znajomi.

I to było by tyle jeśli chodzi o nasz wywiad. Bardzo się cieszę, że zgodziłeś się go ze mną przeprowadzić. Chciałbyś coś dodać od siebie?

Dziękuję za miłą rozmowę, pozdrawiam czytelników :D  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 17.08.2018 o 11:34, Anime Doman napisał:

Aaa, to sporo tłumaczy. W ciągu tych 6 lat Twojej obecności tutaj podobają Ci się zmiany, które tutaj zaszły? 

Zmiany są jak najbardziej dobre. W końcu przymykane jest oko na wiek co kiedyś eliminowało mnie z posady którą obecnie posiadam bo cod200 był uważany za "lepszy" serwer.

Kiedyś to COD400 oraz COD200 to były najlepsze serwery na sieci, a nawet jedne z lepszych codów w Polsce, a teraz? Teraz przez te zmiany zostały 'średnimi' serwerami.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


34 minuty temu, SQNFUN napisał:

Kiedyś to COD400 oraz COD200 to były najlepsze serwery na sieci, a nawet jedne z lepszych codów w Polsce, a teraz? Teraz przez te zmiany zostały 'średnimi' serwerami.
Pozdrawiam.

Nawiązywałem do czasów przed powstaniem 400, co do twojego zdania się zgodzę ale myślę, że ogólnie cod mody straciły na popularności. 
Pozdrawiam serdecznie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 godzinę temu, SQNFUN napisał:

Kiedyś to COD400 oraz COD200 to były najlepsze serwery na sieci, a nawet jedne z lepszych codów w Polsce, a teraz? Teraz przez te zmiany zostały 'średnimi' serwerami.
Pozdrawiam.

Jestem na tych serwerach stałym bywalcem

COD 200 - Byko

COD 400 - Plaga

 

Pozdrawiam i Polecam :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...