Skocz do zawartości
asdasdasasdas

 zamknięty Skarga Niesamowity COD400

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 20 sierpnia 2018  ~18:00
Nick gracza: Niesamowity
Dowody:
Świadkowie: Pare osob co wteyd gralo z tego co pamietam abu, revolution
Uzasadnienie:  Gram straznikiem nick Jan Pawel Drugi, ma odbicie i co najwazniejsze dla mnie widzi assassynow bo nim wlasnei gra Niesamowity przewaznie, no i tak sie skalda ze od dwoch map padal i ciesnienei mu skakalo, az wkoncu na perfect_inferno, chyba dostał jakiegos ataku jak zobaczyl ze dropneła mi taj serwera. Jego odpowiedz: wywala mnei z serwera pod pretekstem bugowania wygladu postaci bedac w ct wygladam jak terro XDDDDD. Nie mam pojecia jak mialbym to zbugowac jak nawet nie polecial mi item typu podrecznik szpiega etc.  Nie ukrywam, że wtedy sie zdenerwowałem i wszedlem na serwer psizac: leci skarga smieciu nq, poniosło troche, ale to nie tlumaczy ze to juz nie pierwsze takie jego posuniecie. Inna sprawa, ze wyzywa graczy - mnie jak gram straznikiem - a jak sie napsize cokolwiek w jego kierunku to leci banicja XD. Prosze o ogarniecie tego goscia, jednoczesnie to odwolanie od bana, którego pewnie dostalem po tym rage quit'cie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. dostałeś kicka nie bana...

2, jak się komuś coś zbuguje. niewidka,ubranie wroga. to dostaje kicka i tyle.

3. piszesz ze nie pierwszy raz Cie zbanowałem.. a mi się wydaję ze to był pierwszy raz i to kick.a nie ban.. więc dlaczego kłamiesz ?

4. Nie rozumiem dlaczego obrażasz rodziców ? już lać na mnie ale obrażasz osoby 3 ? hmm

5. jak napisałem ze strażnik jest zle dopracowany bo się buguje i odbjia prawie wszystko i każdy nawet słaby gracz może być mocny.. to uważasz za wyzwiska/obraze ?

6. podaj mi chociaż jedną sytuację w której coś do mnie napisałeś i dostałeś bana... czekam... i już się nie pogrążaj w tych kłamstwach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzień dobry. 
Ja bym tylko tyle chciał wnieść do sprawy, że składanie skargi za kicka jest po prostu dla mnie czymś idiotycznym. 
Proponuje trochę poważniej podejść do sprawy, napisać na steamie (o ile się go ma) w czym problem, a nie lecieć z każdą pierdołą na forum.
Bądźmy ludźmi. 
Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@asdasdasasdas dowody poproszę, bo ja mam całą stertę Twoich bluzgów a Ty nie przedstawiłeś ani jednego dowodu na zarzuty wobec admina.

Line 204: L 08/20/2018 - 09:56:44: *DEAD* Jan Pawel Drugi : jebany smiec na wh
Line 957: L 08/20/2018 - 14:57:42: *DEAD* Jan Pawel Drugi : dobra klej tam pzide typie zawsze masz jakeis ale
Line 961: L 08/20/2018 - 14:58:52: Jan Pawel Drugi : pwoeidzialem o adminie i juz typ speirdolil z aimem
Line 1434: L 08/20/2018 - 18:02:56: Jan Pawel Drugi : twoj stary sie zbugowal smiecu
Line 1435: L 08/20/2018 - 18:02:59: Jan Pawel Drugi : eic skarga
Line 1436: L 08/20/2018 - 18:03:01: Jan Pawel Drugi : nq

Jak sami widzicie mamy tutaj ostrzeganie cziterów przed adminem oraz co najgorsze bluzgi rodem z gimby. I kto tu nad nerwami nie panuje? :)

15 godzin temu, asdasdasasdas napisał:

Prosze o ogarniecie tego goscia, jednoczesnie to odwolanie od bana, którego pewnie dostalem po tym rage quit'cie.

Właśnie o dziwo go nie dostałeś ale nic straconego. Za takie teksty to spokojnie można beknąć na dłużej. Dobrze by było gdybyś coś znalazł na potwierdzenie swoich słów bo póki co ja nie znalazłem żadnych wyzwisk Niesamowitego. Kicka pomijam bo jest wyjaśniony poza tym nie rozpatrujemy takich skarg. No i przede wszystkim głupio będzie jak we własnej skardze nic nie przedstawisz a Ty oberwiesz banem za własne kalectwo językowe xd
Przeleciałem logi do 5 dni wstecz (na więcej nie mam czasu) i nie znalazłem nic na potwierdzenie Twoich słów, więc musisz sam je potwierdzić demami lub screenshotami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...