Skocz do zawartości
Witu$

[ODRZUCONE]Odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick podczas gry: pr0st0 w leb
Godzina, data zdarzenia:
Mapa: 10:17 .. 23.08-2018
STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:858144289   0 01:16   51    0
Uzasadnienie: Dostałem Bana po objerzeniu HLTV w dodatku lagującego się jak to obejrzałem to złapałem się za głowę jak Członek Ub-teamu może mnie osądzać po obejrzeniu takiego czegoś bez żadnych rozpisek dema i Odpowiedzi jednej osoby .. Prosiłbym o większą ilość osób żeby zajęła się tym demkiem. Nie będę dawać się banować jak wiem, że nie jechalem na wspomagaczach.
Proszę bardzo o to rzekome demko na których cheatowałem :_ http://d1.hltv.org.pl/srv51718/HLTV-1808202051-css_cache2x2.dem.zip
@Marshallek Ciebie też zapraszam do wypowiedzi chociaż już i tak wypowiedziałeś się bez sensu i nie na temat :_) co mają granaty do strzelania chłopie.. Tak samo na pewno oceniasz demka na słuchawkach z Chińczyka za 10zł nieprawdaż ? A i prosiłbym o rozpiskę też od Ciebie chcę zobaczyć gdzie to wcelowywanie się w modele :) i przeskoki 
Tak samo jak strzeliłem 3 banie jak miałem awp nie odpuszczalem miejscowki obok kontenera nie gram w cs;a rok czy dwa .. tak samo stoje w meinie i patrze w 1 punkt, pozniej wychodze i skąd wiedział te komentarze to jeden wielki żart nie będę zerkał w meina przez calą rundę nie było by go to bym znowu patrzyl meina bo chyba tylko mógł wyjść z meina, mida i ct  to patrze te 2 miejscowki a nie latam jak jakiś silverek ehh ten bul dupki jak ktoś jest lepszy od drugiego :) Dodając cóż więcej demko zlagowane jak nie wiem co hmmm w niektórych momentach widzę że mam celownik na graczu i na hltv nawet glosu strzalu nie pokazuje . No co jedna wielka porażka :)
Edytowane przez Witu$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jutro z rana dam rozpiskę tutaj. A co do kilku Twoich wypowiedzi. Co mają granaty do strzelania? A np to ze jeśli ktoś uważa że długo gra w cs to wątpię że uczył się tylko jednej rzeczy. Bo wątpliwe jest to, że umiesz strzelać same hs, a nie potrafisz rzucić granata. Nie jedne raz. I to wcale w nie skomplikowane miejsce. Ale wszystko jutro rano :)

@Edit z dnia rozpiski =)

 

Cały czas marudzisz o te zlagowane demka. Demka z HLTV nie są tak bardzo zlagowane, wystarczy magiczna komenda ex_interp 0.1. To, że czasem nie odtwarza dźwięku w niczym nie przeszkadza. Ogladałem również swoje demko i u mnie nie widać np takiego czegoś że celownik się przykleja, żeby przeskoki były jakies dziwne itd :)


2:47 -/+B Przy pierwszym strzale widać, że celownik podnosi się na głowę. Ale ruch jest dość naturalny, dlatego tutaj -/+B. 
3:18 +B na 1/4 już jest typowy przeskok, najpierw jest klikany strzał, dopiero później celownik przeskakuje na głowę.
4:23 +B to samo co wyżej, dodatkowo szejki =)
5:36 +B celownik się przykleja do głowy?
6:22 +B to samo co wyżej
8:27 +B jaki aimlock wszedł, oj oj :( chciałeś strzelać do kolesia na daszku a tutaj celownik pyk przez ścianę.

Generalnie teraz przez wiekszość czasu padasz lub grasz AWP i nie ma co rozpisać.

14:35 +B masz obok siebie dwóch przeciwników. I celownik Ci przeskakuje na głowę tego obok, ups. 1/4 polecam
15:37 +B poleciał model, patrzysz się w maina długi czas, po czym wcelowywuje sie w skrzynke, nie sprawdzajac nic innego, ups
17:51 +B halo halo, jak to weszło?
18:27 +B 1/4 podczas klikania strzału celownik dopiero przeskakuje
18:45 -/+B wchodzisz komuś na plecy, mimo że wcześniej patrzyłeś tylko z BSa i nigdzie nie wychylaleś?



 

Edytowane przez Marshallek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2:48 -B tutaj normalny strzał

3:18 +B Przeskok

4:24 +/- B

5:36 +B  Przeskok i przyklejenie do głowy

6:02 +/- B Wyglądał jak normalny strzał

6:24 + B To samo co w 5:36

6:53 +/- B Wydaje mi się, że tutaj był lekki przeskok ;) 

7:24 +B Przeskoki w strzelaniu

8:02 +B lekki przeskok 

8:28 +B Aimlock

8:36 +B celownik przyklejony do głowy przeciwnika

14:36 +B Przeskok

15:08 +/- B Wydaje mi się, że widziałem lekkie przeskoki :) 

17:52 +B Znowu przeskok

18:25 +B To samo co wyżej

18:29 +B 1/4 widać przeskok

18:46 +B na 1/4 widać przeskok :) 

Jak dla mnie ban zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...