Skocz do zawartości
OseRaN

 zamknięty Ban ts3

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem niesłusznego bana na ts ponieważ byłem z/w dostałem bana, wywaliło mi ts jak wróciłem  to mi gadają,że na "aktywnym wbiłem '

Możecie kur.a nie wierzyć ale tak było...

<14:00:45> You are banned permanently. Reason: "Aktywny ban"

@Bene 

 

 

/// wbiłem o 26 minutach od nickiem "Oseran"..

Wbiłem na kanał 15. po czym mówią mi,że dostałem bana na 30 minut.dla mnie to smieszne bo brakowało głupich 4 minut... 

///

@Idealna Bania Co do tych ss'ów zgadazam się  ale to,że mnie wyzywał itp. chciałem z nim pogadać,żeby mi to w twarz powiedział a nie za plecami... 

Potwierdzą to @DennyS @Aczej <3

Edytowane przez OseRaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co zrozumiałem, dostałeś bana na 30 minut na ts, za spamowanie poke do kolegi. Po około 24-26 minutach wszedłeś na serwer pod innym nickiem (jakimś cudem) za co dostałeś bana permanentnego (aktywny ban/omijanie blokady).

Wyjaśnisz to @OseRaN ?

Wołam @RYBSON

Edytowane przez Bene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli chciałeś porozmawiać, to mogłeś napisać prywatną wiadomość, a nie spamować poke do kolegi :)

https://imgur.com/a/CeS2we6

Kolego, pogrążasz się. Kłamstwa chodzą krótkimi nogami, za bezczelne kłamstwa możesz otrzymać blokadę również na forum i na serwerach cs. 

Blokada zmienona na 2 dni do 26.08 15:14. Kolejne wejście na ts na innym urządzeniu będzie oznaczać dla mnie rezygnację usług na sieci.

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...