Skocz do zawartości
Gość

[ODRZUCONE]Redaktor FanPage

Rekomendowane odpowiedzi

- minimum 100 sensownych postów na forum  +
- minimum, ukończony miesiąc z działalnością na sieci +
- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego +/-
- konstruktywne i zwięzłe budowanie zdań wedle zasad stylistyki +
- znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym +
- aktywność, minimum 2 godziny dziennie na forum +
- brak aktywnych ostrzeżeń na forum Brak

 

Imię: Bartłomiej
Wiek: 12
Staż na forum: Miesiąc
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Kiedyś bardzo dawno na forum byłem RFP.
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Moim zdaniem to 7 i pół/10
Znajomość j.angielskiego [x/10]: Tu akurat to jest 9/10
Co nowego wprowadzisz?: Wprowadzę aktualny styl życia naszego Forum, znajdą się też jakieś śmieszne memy (:)) i oczywiście nie zapominając o naszych konkursach na naszym Multi-Chlebie.
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: Tak z 4-5 godzinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że na nie. Nie spełniasz podstawowych wymagań, w moim przekonaniu osoba która miała już bana na sieci nie powinna mieć żadnych rang funkcyjnych. To tak jak dać admina osobie która się paliła na serwerach. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie :(

Ciężko Ci zaufać po tym jak miałeś już bana na sieci. Musisz na serio wyrobić sobie mocne zaufanie, aby można było Ci zaufać :)

Tak czy inaczej powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

Redakcja i tak leży i kwiczy, każdy redaktor z osobna nie był widziany na forum w sierpniu ba, nawet 2 od połowy lipca.

Sam nie dasz rady ożywić czegoś co dawno umarło. Do tego nie można Ci ufać i masz 12 lat XDDDD

Nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


53 minuty temu, Plaga napisał:

- biegłe posługiwanie się ortografią, stylistyką, gramatyką j. polskiego +/-

Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Moim zdaniem to 7 i pół/10
Znajomość j.angielskiego [x/10]: Tu akurat to jest 9/10

patrz na to mam tylko jedno na mysli

Screenshot_182.png.fffb56709c93291af553d6e79321c888.png

Wiadomym jest ze nie spelniasz wymogow, oraz fakt ze miales bana powinien z automatu sprawic ze to podanie powinno zostac odrzucone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie z powodu twojej podstawowej lub niższej ortografii. Nie spełniasz wymagań + jeszcze masz ostrzezenia których nie umiesz się pozbyć... jeszcze tyle banów z forum miałeś. Pierw skończ głupkowato się zachowywać bo takim zachowaniem należy ci sie jedynie ranga zbanowany.

 

 

Z matematyką też widzę problem ponieważ na profilu masz +3. Premium możesz używać co 30 dni A nie co nowy msc który się rozpoczął @Plaga wejdź se na profil najlepiej i zobacz jeżeli wiesz gdzie to ;) jeszcze w ostrzezeniach w linkach gdzie miałeś -1 A nie zakladales własnych tematów tam tylko odpisywałes się... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że NIE! Nie spełniasz podstawowych wymagań, nie posługujesz się biegle językiem polskim co widać po twoich wypowiedziach na sb. Tym bardziej znajomość języka angielskiego nie będzie wynosić 9/10 jak twierdzisz ;)

Twoje podanie powinno być z góry zamknięte, ponieważ masz 3 warny. Dodatkowo jako osoba banowana już kilkanaście razy nie powinieneś dostać ani jednej szansy żeby pełnić jakąkolwiek funkcję. 

///

@Plaga Sobie posprawdzaj lepiej ;) Bo z tego co ja widzę, to masz 3 aktywne. Chciałeś odrobić poprzez premium dwa razy (również teraz) nie możesz bo zrobiłeś 6 sierpnia. Twoje reklamy też na nic, ponieważ zamiast zakładać nowe tematy wypowiadałeś się w juz założonych :) I lepiej nie bierz sobie tyle na barki, bo za niedługo szkoła i pszyrka cię czeka. 

Edytowane przez .:Aga:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 minut temu, Diablo Sensei napisał:

Jestem na nie z powodu twojej podstawowej lub niższej ortografii. Nie spełniasz wymagań + jeszcze masz ostrzezenia których nie umiesz się pozbyć... jeszcze tyle banów z forum miałeś. Pierw skończ głupkowato się zachowywać bo takim zachowaniem należy ci sie jedynie ranga zbanowany.

Napisałem już -1 w ostrzeżeniach

 

7 minut temu, .:Aga:. napisał:

Oczywiście że NIE! Nie spełniasz podstawowych wymagań, nie posługujesz się biegle językiem polskim co widać po twoich wypowiedziach na sb. Tym bardziej znajomość języka angielskiego nie będzie wynosić 9/10 jak twierdzisz ;)

Twoje podanie powinno być z góry zamknięte, ponieważ masz 3 warny. Dodatkowo jako osoba banowana już kilkanaście razy nie powinieneś dostać ani jednej szansy żeby pełnić jakąkolwiek funkcję. 

Ja nie mam 3 warnów tylko 1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie
Nic nowego na fanpage'a nie wprowadzisz i gratuluję jak w wieku 12lat znajomość twojego języka angielskiego i twoja ortografia itd. jest na wysokim poziomie.
+ mam takie same zdanie jak @Bezzi - nie powinieneś mieć żadnej rangi na sieci.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, .:Aga:. napisał:

 

Twoje podanie powinno być z góry zamknięte, ponieważ masz 3 warny. 

///

 

Tutaj nie masz racji. Plaga ma aktualnie jednego aktywnego warna. Pozostałe trzy warny, które widać na jego profilu są już dawno odpracowane. 

 

Godzinę temu, Diablo Sensei napisał:

 

 

 

Z matematyką też widzę problem ponieważ na profilu masz +3. Premium możesz używać co 30 dni A nie co nowy msc który się rozpoczął @Plaga wejdź se na profil najlepiej i zobacz jeżeli wiesz gdzie to ;) jeszcze w ostrzezeniach w linkach gdzie miałeś -1 A nie zakladales własnych tematów tam tylko odpisywałes się... 

 

No ty chyba najwidoczniej masz taki sam problem xd. Przeczytaj co napisałem wyżej. 

 

Co do samego podania to ja również jestem na nie. Nie spełniasz podstawowych wymagań, byłeś banowany, masz 12 lat, zaufania raczej do Ciebie nie mam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...