Skocz do zawartości
inZanity

 zamknięty perm gag i perm u@- proszę o litość!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,  kilka miesięcy temu dostałem "perm gaga". Przez ten okres czasu przemyślałem swoje tamte zachowanie; prowokacje/obrażanie, i sam po sobie wiem że się poprawiłem, jest to duży okres czasu na przemyślenia. Czarna niestety jest bezlitosna i nie chce mi zdjąć tego gaga, a wręcz przed chwilą nałożyła na mnie nawet blok na u@. Ten czat służy przecież do komunikowania się z adminem,  a rozmawiałem a wręcz prosiłem o zlitowanie się nade mną i zdjęcie gaga, po czym dostałem jak wyżej blok na u@, w tej chwili mogę tylko używać z kilka komend /rank /thetime /me /top15, resztę komend blokuje plugin, co utrudnia mi znacznie grę. Jestem osobą, która daje info i współpracuje z innymi graczami, niestety gag mi to uniemożliwia, i są sytuacje na serwerze gdzie inne osoby na mnie się złoszczą. Czy @~Czarna~ i @SUNN. zlitujecie się i dacie ubgaga?  Jeśli sytuacje by się powtórzyły, po prostu dostałbym perma na serwa. Dlaczego tak traktujecie graczy i natychmiastowo odrzucacie prośby. Przecież nie czituje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiedziałam NIE kiedy poprosiłeś 1 raz o ungaga, później pisałeś dalej więc odpisałam. Spamowałeś dalej błagając o litość więc Cię zablokowałam. Nie moja wina, że nie rozumiesz za 1 razem ;)
 


Tu masz wszystko wyjaśnione ;) za dużo czasu poświęciłam czekając aż całkowicie przegniesz i prędzej rezygnację napiszę niż Ci ungaga dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No i właśnie widać jak się poprawiłeś. Gdybyś dostał ungaga to właśnie tak byś się zachowywał na serwerze i pewnie po 5 min dostał perma o którego tak prosisz ;)  A później byłyby kolejne płacze czemu perm jak grasz czysto xD Nie kompromituj się już, BŁAGAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...