Skocz do zawartości
adam official

 zamknięty demko ToDrunK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat'era: ToDrunK
Godzina, data zdarzenia: 11 ‎września ‎2018, ‏‎15:19:21
Mapa: cs_wiocha
Serwer: 

Multi-Head.pl [COD 801]
Aktualna mapa: cs_wiocha

Link do demka: https://www51.zippyshare.com/v/DDI11fuE/file.html
STEAM_ID/IP: STEAM_0:1:2438522
Uzasadnienie: Gracz ledwo wychodzi i ubija jeden po drugim graczy trafiając tylko w głowę. Celownik latał jak pomylony(typowy aim bot). Mnie ubił dwoma strzałami w głowę w biegu z daleka nawet nie zdąrzyłem oddać strzału, wywarło to we mnie podejrzenie oszystwa stąd demko. Niestety pod koniec demka(czyli druga z nagrywanych rund) gracz wyłączył aim bota ale jest nagrane ładnie jak w jednej rundzie gra na aim bocie. :) Gracz posiada konto V.I.P. i wiadomo wczoraj był reset serwera lecz wcale nie trzeba sięgać od razu po aim boty żeby być najlepszym... Pozdrawiam i mam nadzieję, że gracz poniesie konsekwencje swego czynu.

Edytowane przez adam official
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zapomniałem spatchować do archiwum pliku ale już poprawiłem, nowy link jest podany do zippy.

 

2 godziny temu, adam official napisał:

Zapomniałem spatchować do archiwum pliku ale już poprawiłem, nowy link jest podany do zippy.

ID też dodałem

 

Sprawdzi w końcu ktoś to demko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no masz rację aimbot 100% dostałeś banie z daleka i w biegu ponieważ nwm czy wiesz ale jest taki perk dla vipa w który jest bezzik mamo i eliminator rozrzutu i jeszcze powiem gram na serwerze 2 dni wczoraj kupiłem vipa chyba było bo mi szkoda nie dość ze vipa to i steam pomyśl toszkę 

na tym demku co Pan nagrał jak dobrze pamietam widać  tylko 2 rundy widzalem ze na serwerze jest hltv proszę zobaczyć całą mapę jak gram przed perkiem broń mistrz czy jakoś tak i w trakcie perku

 

pozdrawiam 

Edytowane przez ToDrunK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z ciekawośći pobrałem demko HLTV i nic zaskakującego nie zauważyłem. Akurat VIP ma taki fajny perk który łączy dwa inne perki "bezlik ammo" i "eliminator rozrzutu" w jedno. Z tym perkiem strzelić komuś głowę to nic trudnego. Ja tu aima nie widzę a widziałem już sporo. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...