Skocz do zawartości
rodos

[ODRZUCONE]ban c.d

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: Mozesz mi skoczyc:

Godzina, data zdarzenia:05.09.2019
Mapa:dd2
STEAM_ID / IP: STEAM_0:1:73955814   0 00:11   33    0

Uzasadnienie: Mam UB od paru dni lecz nie moge wejsc na serwer 3 osoby juz probowaly cos z tym zrobic i dalej to samo.Od 5 wrzesnia to trwa:)

NET Ports:  server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.1.10:27015
Connecting to 193.33.176.115:27015...
Connection accepted by 193.33.176.115:27015
* Przywileje ustawione

BUILD 6153 SERVER (0 CRC)
Server # 37
Connecting to 80.72.43.106:27027...
Connection accepted by 80.72.43.106:27027
You have been banned from this server.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawa jest cały czas w toku. Prawdopodobnie  ban został dodany przez konsolę, a następnie przez bansa. W bansie już dawno ban wygasł, jednak Sunn dodał również bana przez konsolę, którego teraz jest ciężko zdjąć. Mam nadzieję, że @SUNN. na dniach zajrzy w temat i wszystko wyjaśni. 

Całą resztę społeczności proszę o powstrzymanie się od zbędnych zgłoszeń, bo razem z @~Czarna~ próbowaliśmy wiele razy odbanowac kolegę, ale jak widać niestety bezskutecznie. 

@rodos za wszelkie utrudnienia oczywiście przepraszamy, robimy co w naszej mocy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z konsoli masz zdjęty ban w amx wisisz jako osoba z UB,powtórzyłem to teraz spr jak nic z tego reset zrób neta,jak to nie pomoże to ja jestem bezradny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A wiec wszedlem dalej to samo..... zrobilem reset neta nic sie nie zmienilo..Moim zdaniem bana zapewne mam dodanego bezposrednio w plikach serwera tak wiec kazda osoba ktora ma dostep do ftp moze mi go zdjac ale ubt już nie.
Dostep ma na pewno SUNN oraz inna wyzsza administracja wiec skoro ban zostal dodany w ten sposob to komus chyba zalezalo aby ubt mi go przypadkiem nie zdjelo :) Musze przyznac ze to bardzo sprytne posuniecie:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...