Skocz do zawartości
MovemenT ^.^

Podanko *shaquille* xD

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: *shaquille*

Wiek: 15

Doświadczenie (w byciu adminem): Duże byłem głównie adminem JB oraz wielokrotnie Opiekunem serverów , UBT  :D 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): lekko 9/10  :D 

Staż w CS-sie: 9 lat z pół roczną przerwą bo miałem :D 

Steam / NonSteam: NonSteam 

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem osobą bezkonfliktową staram się zawsze być miły oraz uprzejmy dla graczy i administracji również na ile mogę pomóc na tyle staram się pomagać , oraz mam kulturę na wysokim poziomie , jestem dość rozpoznawany na serverze i lubiany umie się dogadywać z administracją  nigdy nie byłem banowany , zwykle staram się wszystko traktować na żarty i jestem 2 w top 15  co prawda liczba adminów uległa zmianie  :D .

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1.5-5h staram się być  :D 

Kontakt:GG , forum , pw  
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/*Shaquille*/91.224.117.52:27140/


Coś o sobie : Nazywam się Antoni pochodzę z województwa Lubelskiego , mam 15 lat oraz interesuje się sportem (trenuję piłkę nożną , chodzę na siłownię) motoryzacją , i oczywiście cs'm , posiadam chomika xD


Posiadam mikrofon - ale mało rozmowny jestem iż jestem osobą bardzo nieśmiałą XD

To co pisze @Psycholog bananto jest prawda , złamałem regulamin :/ 

Edytowane przez MovemenT ^.^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Okay a więc tak jestem na nie z jednego powodu dzisiaj z tobą grałem i dokupowałeś granaty gdzie jest napisane w regulaminie "zakaz dokupowania granatów na respie więc niż 2" taki sposób pokazujesz że nie znasz całego regulaminu. Jeżeli ktoś będzie chciał demko znajdę je po to było w sobotę więc dla mnie nie problem i pamiętam mniej więcej o której to było ;) 

 

@Endriu 321 I co z tego że zrobił reklamy każdy se może je zrobić tylko musi chcieć. A złamał regulamin i jako gracz musi znać regulamin tym bardziej jak pisze PODANIE.

Edytowane przez Psycholog banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm... będę wymieniał :) 

+amxx

+kultura/aktywność

-wiek

-NonSteam (skoro byłes opiekunem UBT to steama powinneś posiadać do kontaktu)

-jak piszesz dlaczego ty to nie pisz  "jestem 2 w top 15" to mnie nie interesuje. Nie chodzi o to na jakim miejscu jesteś tylko od tego czy umiesz się dogadać z innymi :)

- jeżeli to prawda co pisze @Psycholog banan powyżej to regulamin do doczytania  :D

- "nigdy nie byłem banowany" bana miałeś na 5 min od stefanov_ :) 

-/+ komunikatywność (jak gram to mało widze )  :D 

-Oka kończąc: to że liczba adminów się zmieniła nie znaczy ze potrzeba nam więcej na obecną chwile. Jestem na TAK ale też na NIE lecz to nie do mnie należy ostatnie słowo :) 

 

 

@Endriu 321 rejestracja 7h temu jak opis podania na tak ciekawe bo na gt niem moge znaleść :) 

 

 

Edytowane przez PsYcI-I0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...