Skocz do zawartości
Mohamed Alli

 zamknięty CoD 400 Abu al-Libi

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 21.09.2018 - 13:26:18
Nick gracza: Na Cod Modzie 401 ma nick:A bu al-Lib,i forum- @Kempes #
Dowody: https://www99.zippyshare.com/v/OD8nSyUI/file.html
Świadkowie: Zbędni.
Uzasadnienie: Po prostu dany Adminek został pocisk na forum za wp****alanie się w nie swoje sprawy to musiał na Cod Modzie zareagować,, watpię że napisane bindy Typu: BugStat lub Apteczka+50hp Przeszkadzało to Graczom jak i Adminowi gdzie nawet nie ostrzegł mnie głupim Kick'iem to bym pousuwał 1/3 Binda, ale tak mi wygodniej jest jak wiem jakiego Bind'a użyłem. Demo pov nagrane jest, Adminek kilka rady został zabity przeze mnie no i się wkurzył :c

http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=6708

ehh przez te spamy cofnąłem Edycje:

Po 1 To nie był notoryczny spam tylko Raz/Dwa razy kliknąłem Bind który jest nazwany żebym przypadkiem ich nie zapomniał, a Twoim obowiązkiem jako Admin jest dać Ostrzeżenie na Hudzie"@@" lub Kick'iem.

Po 2 Doskonale wiem dlaczego mnie zbanowałeś bez żadnego ostrzeżenia itp... Byłeś bity+pociśnięty na SB za Wtrącanie się w nie swoje sprawy.

Po 3 Nawet regulaminu nie znasz skoro od razu zbanowałeś na 5 minut gdzie nie wiidu nie słychu o Zakazie pisania"spamienia" bindami które pełnią funkcje oraz piszą na say'u co robi.

Po 4 Ludzie używali killstreak'ów"predatora/airstrike przed czasem, ale Ty jako Dobry Admin nie masz czasu ani chęci zerknąć na Chat kto jakiego użył ks'a przed czasem, tylko dziwnym trafem Mój spam widziałeś, a szczególności jak Padałeś z mojej MP5 :*

Pro Admin.

Edytowane przez Mohamed Alli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważaj na słowa, to pierwsze.
Po drugie co runde spamowałeś "Skrypt apteczk +50" i inne tego typu teksty, więc weź sobie odpocznij może. Zresztą wszystko można wyjaśnić poprzez HLTV.
Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Kempes #
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...