Skocz do zawartości
stanik

[ODRZUCONE]Podanko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: stanik
Wiek: 14 
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem juz raz na tej serwerowni adminem.Kiedyś też byłem straznikiem, na JB na starej serwerowni, wiec wiem jaki to obowiazek
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10
Staż w CS-sie: 3 lata 
Steam / NonSteam: NonSteam
Dlaczego Ty: Jest czesto admin, ale nie zawsze, a ja chcem pomóc 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: No teraz jest szkoła wiec od 2-6godzin dziennie
Kontakt: GG/Forum/Pv
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/stanik/91.224.117.52:27140/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie:
Wiek
Nie znasz regulaminu cały czas gadasz na cs'ie jak nie masz mutacji ani +16

brak steam

@MovemenT ^.^ w trakcie mutacji się nie liczy ;) po mutacji 

@MovemenT ^.^ jako admin/gracz trzeba znać regulamin jeżeli osoba mówi bez mutacji to tym bardziej się nie nadaje na admina bo łamie regulamin ;) 

Edytowane przez Psycholog banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ponieważ nie gram na tym serwerze nie będę się wypowiadał na tak/nie ale pozwolę sobie opisać sytuację, która miała miejsce chwilę temu. Graliśmy 2vs1 i byłem w teamie z kolegą starającym się o "admina" a gdy się "wyłożyłem"  stanik postanowił poplotkować z kolegą z enemy po czym on przy końcu rundy dał mu zaplantować pakę a następnie go zabił. Nw czy takie sytuacje mają miejsce częściej ale pozwoliłem sobie zostawić to tu w podaniu zamiast pisać skargi. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak

+/-Wiek

+Doświadczenie 

+staż w cs

+miał admina

+chciał bym powiedzieć że GRACZ MA MUTACJĘ :) 

+NIKOGO NIE WYZYWA ANI NIE OBRAŻA , chodź niektórzy tak robią i jego podanie jest rozpisywane na Tak :) 

Powodzenia :D 

@Psycholog bananale nie piszczy przez mikro , ja z tym graczem umiałem się dogadywać :) 

Edytowane przez MovemenT ^.^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...