Skocz do zawartości
SWAT-Jednostka

 zamknięty SKARGA SOBOTA..

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:przed chwila
Nick gracza:S0B0TA czy jakos tak
Dowody:
Świadkowie:
Uzasadnienie: napisalem sk******n jak blokuje bo klasa militarny zolnierz ktos gral i odrazu sobota ban ani upomnienie ani nic tylko ban 1 dzien czy to nie przesada? dowody powinien miec pan opiekun co gowno sie zna :)

Pozdrawiam SWAT A PO 1 bana sie daje na 1 dzien jezeli ktos ciagle pisze przeklenstwa a ja napisalem 1x :) 

prosilbym o cos zrobienie z tym opiekunem bo maniana mu odbija juz chyba calkowicie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jako były admin powinieneś znać regulamin serwera, a widocznie go nie znasz, co świadczy tylko i wyłącznie o Tobie. Ja nie będę tolerować chamstwa i obrażania innych na serwerze.

https://www37.zippyshare.com/v/gzgMXi39/file.html to tylko z dziś
Jak używasz jakiegoś określenie powinieneś wiedzieć co ono oznacza. ;)

Co się odwlecze, to nie uciecze, dodaję jeszcze logi  jak potrafisz ładnie pisać:

L 09/24/2018 - 17:13:07: *DEAD* SWAT-Jednostka Specjalna : ja ci kurwo dam
L 09/24/2018 - 17:13:09: *DEAD* SWAT-Jednostka Specjalna : pojebanca
L 09/24/2018 - 17:13:13: SWAT-Jednostka Specjalna : zgwalce cie w dupe
L 09/24/2018 - 17:19:41: *DEAD* SWAT-Jednostka Specjalna : xDD
L 09/24/2018 - 17:19:46: *DEAD* SWAT-Jednostka Specjalna : wkurwie legenda
L 09/24/2018 - 17:22:06: *DEAD* SWAT-Jednostka Specjalna : a ja jestem fajny
L 09/24/2018 - 17:22:08: *DEAD* SWAT-Jednostka Specjalna : a wy co
L 09/24/2018 - 17:22:17: SWAT-Jednostka Specjalna : takie napiete jak przescieradlo na lozku XD
L 09/24/2018 - 17:26:10: *DEAD* SWAT-Jednostka Specjalna : opierdolic komus chcesz?
L 09/24/2018 - 17:27:51: SWAT-Jednostka Specjalna : a ja se zrobie tipsa na siurku ciekawe jak bedzie wygladalo XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Suma wszystkiego ban 1 dzień, choć to zdecydowanie za mało jak dla Ciebie. ;) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja napiszę od siebie coś zgadza się to jest chamstwo,ja sam osobiście gram na 400 i wierz mi tam z takich tekstów to bana na 1 dzień nie dajemy, mogłeś każdorazowo dać bana, jesteś op chcesz stracić ludzi z serva ? 

Moim zdaniem przesadziłeś 6h by było ok wiadomo ma być kultura,na 400 wejdź i sam zobacz po 19 co się dzieje a jakoś ludzi to mamy sporo wczoraj było 25 :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


47 minut temu, SWAT-Jednostka napisał:


Uzasadnienie: napisalem sk******n jak blokuje bo klasa militarny zolnierz ktos gral i odrazu sobota ban ani upomnienie ani nic tylko ban 1 dzien czy to nie przesada? dowody powinien miec pan opiekun co gowno sie zna :)

 

 

Dowody są jasne i mogę powiedzieć że "mocne" - także daruj sobie takie komentarze. 

47 minut temu, SWAT-Jednostka napisał:

 

Pozdrawiam SWAT A PO 1 bana sie daje na 1 dzien jezeli ktos ciagle pisze przeklenstwa a ja napisalem 1x :) 

prosilbym o cos zrobienie z tym opiekunem bo maniana mu odbija juz chyba calkowicie 

Co ja mogę tutaj powiedzieć. Grabiłeś sobie, grabiłeś aż w końcu nagrabiłeś.

Przeczytałem sobie wszystkie logi + screena z dzisiejszego dnia i po prostu za głowę się złapałem. Takie buractwo nie będzie tolerowane na żadnym serwerze - to chyba jest jasne. 

Ban na dzień oczywiście zostaje, a Ty Panie @SWAT-Jednostka się pilnuj, ponieważ jeszcze jeden taki wybryk i odpoczniesz od serwera znacznie dłużej. 

Następnym razem SWAT dodaj temat w dziale odwołań, bo szczerze mówiąc ten temat bardziej wygląda mi na odwołanie od bana.  Jest różnica między skargą na admina ( przedstawiamy dowody na winę przestępcy) a odwołaniem od bana (piszemy temat, stosujemy wzór i czekamy aż admin przedstawi dowody)

@VisTeR.' gdybyś chciał coś dodać, zmienić, to otwórz temat i napisz. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...